Wpis z mikrobloga

Typy na wykopie z #pis i #konfederacja pytają, która obietnica KO mnie/nas przekonała. 600 czy coś tam za darmo.

Czy wy jesteście tak bezdennie głupi, żeby myśleć, że ludzie głosują tylko dlatego, że mogą coś dostać?

Ludzie głosowali przeciwko PiS-owi, bo chcą normalności.
A sam mam nadzieję, że Tusk nic nie zrealizuje z tych obietnic socjalnych. Mam nadzieję, że była to jedynie kiełbasa wyborcza.
Rozmawiałem z dziesiątkami ludzi, którzy głosowali za KO/TD. Nikt nie powiedział, że głosuje, bo coś obiecywali.

Ja chcę normalności, poradzę sobie w niej znakomicie bez "prezentów od rządu".

#bekazpisu #wybory #polityka
  • 59
@Godir17 tak, jest problemem, bo spływają do niego nasze pieniądze, przez co z ambony płynie poparcie dla PiS. Dla tych, co dobrowolnie chodza do kosciola, ksiundz, to jest świety czlowiek i trzeba robic jak powie (głosować na PiS) Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś naprawdę mało bystry.
@vartan: Wśród moich znajomych był właśnie taki trend: "najważniejsze żeby pis nie miał większości". Nikt nie wybrał kogoś, kto ich przekoanł tylko wszyscy głosowali przeciwko pisowi, obojętnie na kogo. To trochę straszne, ale imo konieczne. Konfa zrobiła z siebie pośmiewisko, chociaż wydawało się, że sukcesywnie budują coraz większe poparcie. Lewica to lewica, z nimi albo się zgadzasz albo nie. Ja i moi znajomi akurat nie. Trzecia droga to taki nowy (tfu!)
via Android
  • 1
@Usmiech_Niebios PiS już nigdzie nie wjedzie NIGDY.

Bez Tvpis, radia, spółek skarbu państwa, bez dzienników lokalnych wykupionych przez Orlen.
Zostaje internet i te pojedyncze gówna siekielskiego.

Już nie będzie Holeckiej i Kowalskiego. Over.
@vartan: 8 lat temu glosowali na PiS bo czego chcieli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) socjalu czy normalność? :P 4 lata temu głosowali, to czego chcieli?
Mając tylu posłów w sejmie co KO od #!$%@? wie jak dawna, to ja nie wiem czy możesz oczekiwać normalności. Chyba, że zamykanie ludzi w domu to jest ta normalność...
@vartan: Większość moich znajomych oddawała głos antyspis i każdy mówił między sobą, żeby iść i zagłosować na cokolwiek ( byleby nie PiS), to zawsze będzie dobry wybór. Nie jestem zwolennikiem partii na którą głosowałam, chce tylko normalnej demokracji.
PiS już nigdzie nie wjedzie NIGDY.


@vartan: tak tak, powtarzaj to sobie.
Ale jeśli tak - to wjedzie coś jeszcze gorszego i bardziej populistycznego niż PiS. Bo to działa.
Nie napisałeś jak duża jest według ciebie twoja banieczka swoją drogą, dlaczego? Weź napisz że wszyscy przełkną brak obietnic XD
@vartan: Nie mogę jacy wy jesteście naiwni, po prostu kabaret. Cieszą mnie wyniki wyborów ale tych głupot na wykopie od wczoraj sie nie da czytać.

Nikt wam nie zrobi dobrze jak tego oczekujecie, to są po prostu fakty.
Czuje się tu jak w przedszkolu, może se przerwe muszę zrobić na jakiś czas i wrócić do kuchni.

Głupoty pisali przed wyborami ale teraz te głupoty sięgneły zenitu, myślenie magiczne i nierealne marzenia.
@oficjalniemartwa: ty jesteś mało bystra, 90% moich znajomych chodzi do kościoła i nikt z nich nie głosował na pis, wyłącz te neuropkowe kanały, bo od tej durnej propagandy robi ci się sraczka w głowie. Kościół jest dobrowolny i dla każdego normalnego człowieka nie jest problem, jak nie chcesz to nie chodzisz.
bo chcą normalności.


@vartan: to chyba zapomnieli jak PO PSL Lewica Kukizy Holownie byli jak jeden mąż za lockdownami zamykaniem lasów itd :D wraz z PiS a sami potem balowali na imprezach u Mazurka bez masek dystansów itd Minęło półtorej roku i puff - CUD amnezyjny #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: