Wpis z mikrobloga

@Matt_888: Ale to w sumie ciekawe że tylko u dwóch dużych partii jest taka zmiana a u pozostałych rozkład jest w miarę równomierny.

Np. ja spodziewałbym się że Lewica dostaje głównie głosy w wielkomiejskich ośrodkach i mocno wybije do góry pod koniec.

@pogromca_krasnali Była by szansa na rząd bez Lewicy.
Ale może to lepiej że będzie potrzebna? Jak się nie będą mogli dogadać co do programu to zajmą się rozliczeniem pisowców.
  • Odpowiedz
Była by szansa na rząd bez Lewicy.


@revente: Niby tak, z drugiej strony sporo lewicowców głosowało na 3d jako "zagrożone #!$%@? się pod próg", do tego finalnie NL zachowała się w kampanii jak trzeba.

Spora część postulatów NL - aborcja, uruchomienie budowy lokali komunalnych (zamiast dopłat do kredytów czy najmu prywatnego - ja wynajmuję prywatnie, nie chcę dopłat, nie chce kredytu 0% weźcie #!$%@? zadbajcie żeby ekspedientka w żabce miała gdzie
  • Odpowiedz
@Matt_888: trzeba przyznać że konfederacja elegancko, bardzo stabilnie. Wynik się wiele nie zmniejszył jak zaczęli liczyć wielkie miasta.
  • Odpowiedz
@Matt_888: niech liczą dalej, może finalnie KO minie PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio i tak dziwie się skąd tak duże poparcie dla pisu, ale nie ma co marudzić. Czas na zapasy popcornu i jazda z funkcjonariuszami.
  • Odpowiedz
  • 3
Jeszcze przed ostatnim wpisem z wynikami ze 100% komisji, dziękuję wszystkim serdecznie za ten wspólnie spędzony emocjonujący dzień powyborczy, noc oraz dzisiejszy poranek! Dziękuję za miłe słowa w wiadomościach prywatnych, za wszystkie wejścia na stronę spacexpolska.pl oraz wszystkie postawione kawy i wpłaty na zbiórkę na domenę! Jestem niezmiernie wdzięczny! No i oczywiście, nie wypada zapomnieć, dziękuję że poszliście na wybory! JESTEŚCIE NIESAMOWICI! Robicie mi nie tylko dzień, ale cały tydzień, a
  • Odpowiedz
@revente

@Matt_888: Ale to w sumie ciekawe że tylko u dwóch dużych partii jest taka zmiana a u pozostałych rozkład jest w miarę równomierny.


Np. ja spodziewałbym się że Lewica dostaje głównie głosy w wielkomiejskich ośrodkach i mocno wybije do góry pod koniec.


I tak jest. Kwestia skali wykresu, że tego graficznie nie widać.
  • Odpowiedz