Wpis z mikrobloga

Tak naprawdę wiele osób z #konfederacja doprowadziło do spadku poparcia.

1. #mentzen robiąc z siebie pajaca przed publicznością na scenie waląc cytatami do Petru jak typowy gimbus oraz kiepska debata z Petru. Na pewno wiele osób odpuściło sobie głosowanie na niego przez te dwie wpadki.
2. Kolejna wpadka #mentzen to przyjęcie syna Banasia na listy #konfederacja - po co? Sporo ludzi nie chce uczestniczyć w sporze PO vs PiS a ten dokłada sobie syna Banasia. Głupota level hard.
3. Kolejna wpadka #mentzen to to całej piwo z Mentzenem i wysąpienie udając lekko pijanego. Ja rozumiem, że "każdy kiedyś był pijany" ale akurat promowanie tego wśród młodych nie jest wizerunkowo dobrze postrzegane. Ja np. nie pije w ogóle alkoholu a ludzie typu "no ze mną się nie napijesz" to dla mnie odrzut społeczny. (Polecam wykłady Roberta Rutkowskiego, na przykład: https://www.youtube.com/watch?v=FIQQ1rBgftw
4. #bosak wprowadza żonę na listy. Nikt nie lubi kolesiostwa. To był wizerunkowo słaby ruch. Tym bardziej, że żona w ciąży, mają małe dzieci. Źle to świadczy o #bosak
5. #korwin gadając głupoty o 12-sto latkach i lekkie pedofilii 2-3 tygodnie przed wyborami. Ten to ma talent. Naprawdę powinien się wycofać ale nie odejść z #konfederacja. Powinien ich wspierać z zaplecza, a sam prowadzić kanał na youtube dla sympatyków z aktualnym komentarzem. Takie prawicowe wiadomości kilka razy w tygodniu. Albo powinien isc do europarlamentu. #polityka
  • 21
@wiesiu2: To fakt, przebicie Korwina wyjdzie na plus, ale na pewno małżeństwo w sejmie będzie powodem do nieprzychylnych komentarzy. Już teraz można przeczytać komenatrze, że "rodzina na swoim", "bosak ma tylko swój interes w głowie", itp.
4. #bosak wprowadza żonę na listy. Nikt nie lubi kolesiostwa. To był wizerunkowo słaby ruch. Tym bardziej, że żona w ciąży, mają małe dzieci. Źle to świadczy o #bosak

@awful2: tylko z 4 się nie zgodzę... dostała sporo głosów, doprowadziła do wykluczenia korwina, na coś się przydała


@wiesiu2: @awful2: bosakowa jak bosakowa, to nie ona tylko była problemem ale to, że berkowicz starego wrzucił na listy, korwin zięcia z
@awful2: Moim zdaniem największy wplyw na spadki poparcia Konfederacji mial...

KOROLUK

Albo inaczej - ta ekipa totalnych &&bój których na listę wzięli.

Mieli być przedsiębiorcy i programiści, a byli plaskoziemcy i pandemiśći.

A ponieważ obciach jest sentymentem który najszybciej zabija partię polityczną - to wyszło co wyszło
@awful2: ja myślę, że główną przyczyną takiego wyniku Konfederacji jest zwyczajne przeszacowanie tej partii w sondażach xD
Za dużo propagandy partyjnej i memów że uga buga wzrost poparcia memy 13% STONKS - wyborcy konfy w to uwierzyli i myśleli że w wyborach zajmą miejsce Hołowni i się grubo przeliczyli, teraz jest gorzka rozpacz i zderzenie z rzeczywistością.
Pokemony na listach to już swoją drogą
@awful2: Jak mnie śmieszy jacy wszyscy są dziś mądrzy i są ekspertami od najlepszej kampanii, od targetowania wyborców, najlepszego programu politycznego i zarządzania ludźmi w partii. A prawda jest taka, że jest to stek bzdur. Prawda jest taka, że Konfederacja przegrała przez wrogie media chroniące z jednej strony PIS, a z drugiej KO. Dowodem jest powtarzanie przez ciebie medialnej narracji o jakimś pijaństwie Mentzena, a prawda jest taka, że nie byłeś
@awful2: zapomniałeś o tym że dali na listy jakieś szury przy których autentycznie wstyd jest postawić krzyżyk i o wywracanie stolika przyjmując pisowskich spadochroniarzy przez co dla wielu wyborców był to sygnał że koalicja z pisem jest realna no i ogromną nagonkę na nich w mediach
sam Mentzen wystawil filmik nad ranem i udawal lekko pijanego. To bylo zenujace. Tak samo jak walenie cytatami z filmu


@awful2: Mentzen zdobył prawie dwa razy tyle głosów co Korwin 4 lata temu i to tylko dzięki rozpoznawalności, jaką dały mu tik-toki, więc to twoja opinia jest żenująca.