Wpis z mikrobloga

Już widzę jak lewica przejmie resort edukacji, ja, jako nauczyciel, będę musiał przynosić banana do szkoły i uczyć dzieci zakładania kondomów. "Dzisiaj drogie dzieci będziemy uczyć się zakładać prezerwatywy, a tego banana przyniosłem, bo nie staje mi na głodnego".

#wybory #lewica
  • 37
  • Odpowiedz
@Njal: O górwa, to serio są ludzie, których trzeba uczyć tej skomplikowanej techniki? W sumie to widzę w tym sens, szczególnie ludzie nieogarniający takich spraw bez myślenia nie powinni się rozmnażać.
  • Odpowiedz
@Njal:

mnie nauczycielka uczyła zakładania gumy na ogórku z 15 lat temu, wszyscy się świetnie bawili i jeszcze czegoś nauczyli, wtedy to było edukacja seksualna - teraz to będzie PROPAGANDA LEWICOWA Z RAMIENIA PARTII MARKSISTOWSKIEJ xD #bekazprawakow

U mnie do szkoły sprowadzili na te zajęcia jakąś cnotkę niewydymkę, co się wstydziła w ogóle na takie tematy gadać, i dawała nam jakieś kartki do czytania z wyznaniami nastolatków którzy się stresowali przed
  • Odpowiedz
@Njal: jak mozna tego uczyc? przeciez to jest trywialne, to jest kwestia doslownie kupienia tego samemu i zalozeniu w domu xD serio takie debile byliscie ze dal was to byla jakas wiedza? sznurowac buciki tez was tam uczyli? XDDDDDD
  • Odpowiedz
Już widzę jak lewica przejmie resort edukacji, ja, jako nauczyciel, będę musiał przynosić banana do szkoły i uczyć dzieci zakładania kondomów. "Dzisiaj drogie dzieci będziemy uczyć się zakładać prezerwatywy, a tego banana przyniosłem, bo nie staje mi na głodnego".


@buffalosoldier82: #!$%@? ale to już było w latach 90.... XDDDD
  • Odpowiedz