Wpis z mikrobloga

aptekarz i rzęsiara: po tym jak aptekarz do niej pierwszy zadzwonił, mimo że wcześniej mówił, że jest 10% szans na to, że przyjedzie wnioskuję, że realizatorzy przypomnieli mu o cyrografie, który podpisał :D
Ogólnie dla mnie jego zachowanie jest mega ciotowane, mimo ogólnej sympatii dla niego. Zamiast jechać do tej panny, puknąć ją na zgodę, wyobracać we wszystkie strony żeby się uspokoiła i wrócić do siebie z twarzą to on odpyerdala takie cyrki?

Co on się jej boi czy jaki chvj?

Nie rozumiem kompletnie jego zachowania. Przecież go nie potnie skalpelem w nocy.

mareczek i maryjka: ta relacja mareczka z matką z każdym jego słowem mnie coraz bardziej przeraża. Najgorsze, że znam z życia takie przypadki jak matka może wejść na łeb i rozyebać nie jeden związek. Sposób w jaki on o niej mówi mnie przytłacza. Tak jakby mówił o największym potworze, po czym widzimy jak sprząta jej balkon, a ona tym swoim cichutkim manipulatorskim tonem udaje skrzywdzoną, bo jeszcze czegoś tam nie zrobił. Bardzo fajny materiał badawczy dla psychiatrów i terapeutów.

grubaski: tu nie ma nawet co komentować. Wydaje mi się, że już było skonsumowane. Nie ma sensu ich dalej pokazywać. Szkoda męczyć oczu. Szczególnie nim. Nic do niego nie mam, ale dla mnie to jest niepojęte żeby przy dzisiejszych standardach urody, bombardowaniu nas ze wszystkich stron modelami, seksem, ociekającymi testosteronem chadami taki ktoś podobał się niebrzydkiej 25 latce.

Dla mnie to jest jakiś kvrwa błąd matrixa. To jest niemożliwe biologicznie żeby ktoś z vibem pijanego wujka władka na weselu i takim też wyglądem mógł tak się podobać młodej kobiecie.

#slubodpierwszegowejrzenia
bojackHorsemanPatataj - aptekarz i rzęsiara: po tym jak aptekarz do niej pierwszy zad...

źródło: sopw

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@pepsi22323: a tam pyerdolenie. Normalna, zgrabna, zadbana laska, bez żadnych defektów. Rozumiem, że każdy może mieć inne standardy, ale to nie jest mamarysia z poprzednich edycji, śmierdząca piwem i papierosami żeby się jej brzydzić.

Pewnie brzydsze nadziewał na pal. A że chvjowy charakter ma dziewczyna to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: ty masz coś z deklem xD w pierwszym akapicie piszesz, żeby typ peklował typiare która jest dla niego odpychająca pod wzgledem charakteru i urody xD
A w ostatnim akapicie ze zdziwieniem odkrywasz, że świat wygląda inaczej niż internetowe #!$%@? xD chodź, wypunktuje Ci przewage Krzyśka nad innymi mężczyznami:
- on nie podrywa innych typiar - Magda czuje sie przy nim pewnie i spokojnie
- nie wycofuje się jak zaczyna robić
  • Odpowiedz
@juz_usma: nie żeby coś, ale "współprowadzi działalność, czyli jest stabilny finansowo" to jest totalna bzdura i naprawdę dziwię się, że jakiś młody (?) człowiek w tym kraju wciąż uważa, że bezpieczniejszy jest jakiś januszex handlowy niż choćby ten nieszczęsny etat w biedrze. Ale na podstawie reszty podpunktów widzę, że mocno lobbujesz za grubymi śmieszkami do związków, więc to cię jakoś tam tłumaczy XD
  • Odpowiedz
- współprowadzi działalność, czyli jest stabilny finansowo i zrobił coś więcej niż etat w biedronce


@juz_usma: odniosę się tylko do tego, bo do reszty mi się nie chce.

Czy ty naprawdę nazwałeś "stabilnością finansową" sprzedawanie kvrwa jakichś śmieci przez internet i chodzenie z tym po domach? SERIO?!!!

to już większą stabilność finansową ma właśnie przytoczony przez ciebie etat w biedronce niż to co on robi :D

To jest przeciwieństwo stabilności finansowej,
  • Odpowiedz
Gruby wygląd nadrabia swoim wnętrzem, facet ma pozytywną osobowość, luz, poczucie humoru, tym pewnie zdobył Magdę.


@galicjanin: tylko, że u 99,99% kobiet tak to nie działa.
Kobieta funkcjonuje tak, że do dobrego wyglądu dorabia ideologie. Poczucie humoru, które u brzydkiego uzna za infantylne, chamskie, prostackie, u przystojnego uzna za wysublimowane.

Coś co u przystojnego nazwie pewnością siebie i męskością, u brzydkiego nazwie butą, pychą, "wyżej sra niż dupę ma".

Tak jest
  • Odpowiedz
współprowadzi działalność, czyli jest stabilny finansowo i zrobił coś więcej niż etat w biedronce

@juz_usma: no dawno wiekszej glupotki nie slyszalem xd od kiedy prowadzenie dzialanosci jest stabilniejsze od uop?
  • Odpowiedz
"- współprowadzi działalność, czyli jest stabilny finansowo i zrobił coś więcej niż etat w biedronce"
@pepsi22323: dałam przyklad biedronki - typ pracujacy w biedronce to raczej takie mało ambitne, no i jaka to stabilność, jak każdy inny może wskoczyć na twoje miejsce - to robota dla ludzi bez kwalifikacji. Żeby otworzyć i generalnie ogarniać własną działalność to trzeba robić wiecej niż na etacie (przynajmniej na etacie w spożywczaku)
@bojackHorsemanPatataj ojj czytanie
  • Odpowiedz
ojj czytanie ze zrozumieniem leży :) etat w spożywczaku to każdy może ogarnąć. Własna działalność to coś, co wymaga więcej zaradności niż robota za najniższą :) nie pultaj się tak


@juz_usma: wprost przeciwnie.

Żeby dostać się na etat musisz przejść jakąkolwiek selekcję, rekrutacje, nawet na najgorszy, spełnić pewne wymagania.

Iść do urzędu i założyć działalność może pijany menel spod budki z piwem. Nawet pani w okienku pomoże mu kartkę wypełnić. Byleby
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: Tu chyba chodzi o charakter. Jak była w czarnym bikini to wyglądała bardzo ok. Na tyle uczestniczek zgrabne figury miała Aneta (od Roberta), Anita (od Adriana) i mi odpowiadała Laura, a każda miała większe lub mniejsze defekty urody, choć mi wpadła w oko też Agnieszka (od florysty Marcina), mega zadbana 30-tka co niestety trafiła typa ciepłego jak grzejnik w zimę. Tu chodzi o to jaka ona jest w środku, a
  • Odpowiedz
@Gasikfps ona chyba nawet w tych pierwszych odcinkach wspominała, że woli "większych" panów i jej się właśnie faceci w typie misia podobają. Jest się do czego przytulić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@juz_usma: a już widzę o co chodzi, wyższośc zawodowa xD. Powiem tak, nie wiem czy praca w biedronce to mniej ambitne zajęcie bo można pracować w biedronce np w marketingu czy logistyce :) ale widze że ograniczamy sie tylko do pracy na kasie. Nie każdy nadaje sie do prowadzenia biznesu ale nie znaczy to też ze jak ktos pracuje w biedronce, lidlu czy żabce to nie jest ambitny. Niektorzy szukaja przeciez
  • Odpowiedz
Widzę że sperma ci kompletnie zalała mózg i takie bzdury wypisujesz, po co ma uprawiać seks z kobietą która jest dla niego obleśna?


@ChlopcoPusia: żeby zluzowała majty i z większym spokojem podeszła do tej relacji, na którą oboje podpisali cyrograf na 30 dni.
Oczywiście weź też pod uwagę lekko żartobliwy i ironiczny ton mojego posta. Nie wszystko w nim trzeba traktować 100% dosłownie.
  • Odpowiedz
@pepsi22323: praca na uop jest stabilna, ale jak pracujesz na niskim stanowisku, ze stałym, też niskim, wynagrodzeniem, to jakie masz perspektywy rozwoju? Weźmy tę prace na kasie w markecie, której tak się uczepiliscie. Tutaj nie ma opcji, że zarabiasz raz najniższą, raz 10 k. W działalności gospodarczej wszystko zależy od branży, w której działasz (są branże, gdzie popyt jest zawsze ) i od tego ile dasz od siebie. Czy pracujesz od
  • Odpowiedz