Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tego, że teraz narracja konfederacka jest taka, że przej3bali przez dziadzię xDDD nie przez festiwal objazdowych dziwactw na listach, nie przez lidera napuszonego jak paw bałwana, który nie miał nic do powiedzenia i którego sam Ricardo Petru zagonił dwa razy do kąta, nie przez kluczenie na temat unii, nie przez podlizywanie rosyjskiej srajdy, nie przez szczucie na urkaińców w trakcie wojny, nie przez katolstwo i zaostrzanie praw aborcyjnych; nie, nie, winny jest Heihachi, który dwa tygodnie wcześniej cośtam bąknął o dojrzałości dziewczynek z podstawówki, z resztą chyba już po raz 4 w ciągu ostatniej dekady, to właśnie była ta torpeda, która zatopiła 20% w wyborach xD

#bekazkonfederacji #konfederacja #wybory #polityka
bodeinebrazy - Nie mogę z tego, że teraz narracja konfederacka jest taka, że przej3ba...

źródło:

Pobierz
  • 23
@bodeinebrazy akurat Ukraina to jedyny punkt w jakim się z konfą zgadzam. I nie chodzi mi o hurr durr Ukraińcy nam pracę zabiorą. Politycznie silna Ukraina dogadana z Niemcami to dla nas zagrożenie. A Rosja na nas i tak nie napadnie, szczególnie po tym co zaprezentowali w Ukrainie.
A pis się jeszcze spodziewał wdzięczności od Ukrainy xD. Polityka realna
@bodeinebrazy:
Oni żyją już w swojej bańce. Nie zauważyli, że ludzie z rigiczem już dawno ich opuścili gdy z chęci uwolnościowiania gospodarki przeszli w jakieś płytkie tematy jak uchodźcy etc. Pozwólmy im dalej w to brnąć ale widać, że tych prawdziwych patriotów na uchodźctwie nie ma aż tak dużo, żeby zbudować nacjonalistyczny sen :D
@Kafau: i właśnie w momencie gdy temat Ukrainy się Polakom przejadł i mieli dość i Żeleński wszystkich #!$%@?ł oni zaczęli łagodzić przekaz. Odcięli się od radykałów ale umiarkowanych i tak nie przekonali bo im wypominano stare wypowiedzi. A słynna piątka Mentzena się bardziej jak smród po gaciach nosi niż wypowiedzi JKMa bo JKM nigdy po umiarkowanych nie sięgał
Janusza praktycznie w tej kampani nie bylo a 99% jego wypowiedzi, z ktorych musieli sie tlumaczyc byly z poprzednich lat.


@Programista500plus: A co to ma za znaczenie? Odbyte wybory nie resetują przeszłości i raz wyrażonych opinii. Dla przeciętnego wyborcy najważniejszy jest fakt, że na przytoczone sprzed lat stwierdzenie jednego z ze swoich liderów nie jesteście w stanie udzielić odpowiedzi typu "Pan Janusz już tak nie uważa, zmienił poglądy, proszę zwrócić uwagę
@bodeinebrazy: Chyba znaleźli sobie kozła ofiarnego z przyzwyczajenia. Ja nawet nie wiedziałem, że jego wypuścili z szafy pod koniec kampanii. Prawda jest taka, że poparcie zaczęło im spadać przez kompromitacje Mentzena, nepotyzm i zapraszanie PiSowskich odpadów typu Derehajło. No ale zamiast klepnąć się w pierś i przyznać się do błędu to wygodniej zwalić winę na dziadzia Janusza. Nigdy się nie nauczą xD
@notting_writer1: Nie jestem wyborcą tej partii i uważam, że Konfa stanęła w rozkroku i ani nie chce zaakceptować swojej przeszłości(boi się stanąć twardo za radykałami) ani też nie chce się z nią rozliczyć gdyż obawia się rozpadu ugrupowania(oczyszczenie się z radykałów). Prezentuje się przez to jak bezkształtny blob i nie jest w stanie skutecznie dochodzić swoich racji. Niby wolnościowa i niby zamordystyczna zarazem. Niby przeciwna socjalom, a niby popierająca socjal. Gdyby
@Zarrakash: zgadzam się. 3D im część tego wolnorynkowego elektoratu skradła. Ale śmieszy mnie winienie JKMa za kampanię, szczególnie że odpalił się po tym jak Wipler publicznie mówił że matkuje JKMowi i nim manipuluje jak dzieckiem. Nie wyobrażam sobie gorszej obelgi dla mężczyzny