Wpis z mikrobloga

Pojawił się mocny filmik z Sderot pokazujący totalne barbarzyństwo palestyńskich terrorystów.

Na filmie widać jak matka i ojciec próbują uciec z dwójką dzieci z samochodu i zostają brutalnie zastrzeleni przez Palestyńczyków.

Na końcu Palestyńczycy cofają samochód by sprawdzić czy na pewno ci niewinni ludzie nie żyją.

Gdyby ktoś nie wierzył to mogę podesłać linka na priv

#izrael #palestyna #wojna #swiat #islam #terroryzm
LazyInitializationException - Pojawił się mocny filmik z Sderot pokazujący totalne ba...

źródło: IMG_2644

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@arkadi2020: Przecież 20 września nie było palestyńskiego ataku na Izrael, więc jak filmik mógłby być z 20 września? Serio, nie trzeba być geniuszem, żeby wywnioskować, że jest zła data ustawiona na kamerce, co nie jest niczym niespotykanym.

A ty zamiast pomyśleć to wolisz takie głupoty pisać, serio przemyśl swoje #!$%@? zachowanie
  • Odpowiedz
a jedynie wykazałem twoja propagandę


@arkadi2020: To, że ci się wydaje, że coś wykazałeś to nie znaczy, że rzeczywiście coś wykazałeś, popełniasz podstawowy błąd logiczny xD

Chyba, że po prostu nie rozumiesz znaczenia tego słowa i myśli, że jak zadałeś jedno pytanie, a później odpisałeś "hahaha" to według twojego prymitywnego rozumowania znaczy, że coś "wykazałeś".

Jeżeli tak to niestety musze cię zmartwić, nie wykazałeś niczego, no chyba że chciałeś zamanifestować swoje
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException: jak ty argumentujesz nie zgadzjaca się datę zlym ustawieniem to co tu dyskutować. Ten screen śmierdzi na kilometr ale ty już sobie w głowie tezę poukładałeś że ktoś nie ustawił daty...

Wszystko tłumaczysz pod swoją tezę. Jeszcze emocjonalny wydźwięk jasno pokazuje że tu propaganda weszła mocno.
  • Odpowiedz
jak ty argumentujesz nie zgadzjaca się datę zlym ustawieniem to co tu dyskutować.


@arkadi2020: Rozumiem, że może nie podobać się taki argument, ale to, że ci się nie podoba to nie jest kontrargument, a nieprawidłowa data ustawiona w monitoringu to nic niespotykanego. Poza tym jak już mówiłem 20 września palestyńczycy nie dokonali żadnego ataku, więc nieprawidłowa konfiguracja daty jest najprostszym wytłumaczeniem.

Poza tym, nieprawidłowa data w żaden sposób nie umniejsza temu
  • Odpowiedz