Wpis z mikrobloga

Jak w telewizji reklamy przełączam to też jestem złodziejem?


@Krupier: nie. Tak działa telewizja i każdy podmiot wchodzący w ten biznes uwzględnia to. W internecie zaś strony sa projektowane tak żeby reklamy sie wyświetlały, a cwaniacy wymyślają coraz to nowsze metody do omijania zasad do jakich każdy użytkownik powinien sje stosować dobrowolnie wchodząc na czyjąś stronę.

Blokowanie reklam jest tym samym co korzystanie z coraz to nowszych luk w prawie, do
@enten: ale to Twój wybór stary, że oglądasz odmóżdżające gówno xD Na platformie youtube zdecydowanie łatwiej znaleźć wartościową zawartość, aniżeli dobry film w kinie. W dodatku bilet na jeden seans w pakiecie z 30 minutami reklam w kinie kosztuje tyle, co miesiąc oglądania YouTube bez reklam. Wybór jest prosty i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
@paul772

>Jak w telewizji reklamy przełączam to też jestem złodziejem?


@Krupier: nie. Tak działa telewizja i każdy podmiot wchodzący w ten biznes uwzględnia to. W internecie zaś strony sa projektowane tak żeby reklamy sie wyświetlały, a cwaniacy wymyślają coraz to nowsze metody do omijania zasad do jakich każdy użytkownik powinien sje stosować dobrowolnie wchodząc na czyjąś stronę.


Blokowanie reklam jest tym samym co korzystanie z coraz to nowszych luk w prawie,
Mam takie samo podejście jak się nie da czegoś obejśc to olewam temat :P

Diablo 3 - 250zł około na premierę, cena abstrakcyjna. Poczekałem pół roku ściągnałem wersję na swticha z emulatorem i tak ograłem :D


@niebadzogrem: akurat Twoje przykłady to jeszcze większe złodziejstwo niż blokowanie reklam. Piractwo gier i muzyki, wnoszenie jedzenia do miejsc które są zakazane regulaminem. Nie ma się czym chwalić.
ale to Twój wybór stary, że oglądasz odmóżdżające gówno xD Na platformie youtube zdecydowanie łatwiej znaleźć wartościową zawartość, aniżeli dobry film w kinie. W dodatku bilet na jeden seans w pakiecie z 30 minutami reklam w kinie kosztuje tyle, co miesiąc oglądania YouTube bez reklam. Wybór jest prosty i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.


@msy: No co tam jest takiego wartościowego? Vlogi naukowców z eksperymentami i ciekawostkami?
@szpongiel to musisz powiedzieć mojemu Adguardowi, że coś mu się #!$%@?ło i jednak wszystko ładnie blokował i blokuje.

Tzn. blokował do wczoraj, nie wiem jak dziś działa bo jeszcze kompa nie odpalałem, a widzę, że dzisiaj ten problem się nasilił. Zobaczę jak będę w domu.
@enten: rozumiem, że w kinie 100% dochodu z danego tytułu idzie na wartościowe cele? W kinie wszystko, co jest nam przekazywane jest potwierdzone przez jakiś instytut? Gdzieś to ktoś sprawdza? Chyba ktoś Ci jakieś pierdoły wmawiał całe życie i zgrywasz elitę :)
Odnośnie tego, że nie jesteśmy tacy sami - masz więcej takich banałów?
@dzieju41:

Mam na telefonie revanced ale nie ma możliwości przesyłania na Chromecast


Jest cast bezpośrednio na YouTube w TV tylko trzeba włączyć w opcjach, bo domyślnie ten guzik jest schowany.

Niestety wtedy w Smart TV, które ma własną apkę, reklamy oczywiście już się wyświetlają.