Wpis z mikrobloga

@Czerwony_jak_WIG20: Po tym jak pierwszy raz to zobaczyłem stwierdziłem że koniec. Wleciał revanced na telefony wszystkich domowników, ublock origin na wszystkich pc/laptopach w domu a kolejny telewizor to kupuje z androidem żeby sobie adblocka porządnego zainstalować. Przeżyłbym reklamy gdyby wiele z nich to nie był totalny scam, toć na yt są reklamy które przekierowują cię np. do fejkowego supportu microsoft żeby wyciągnąć od ciebie hajs!(Tak do dziś dnia) I wiele innych
@beydock brat mieszka w Turcji aktualnie. I tak wyszło, że mam taniej, naturalnie. A jesteśmy rodziną.

Jak kogoś nie stać na 6, to może za 1 mieć, ale nie wiem po co te spiny za #!$%@? 6 PLN, za 20 minut pracy minimalnej.
@vartan ale idąc po VPN przez gównokraj z płatnością za subskrypcję mniej niż za harnasie, to wiele nie różni się od używania adblocka.

I tak gówno płacisz, oraz naruszasz regulamin/intencję właściciela serwisu.

Znaczy nie przeczę, że to też jest skuteczna metoda pozbycie się reklam ale jak chcesz tu wyjść cały na biało i się pucować z rzekomą wyższością moralną, to sorry ale chyba ci się coś pomyliło ( ͡° ͜ʖ
@Kryspin013:

widzisz, a używanie adblocków nawet nie jest luką prawną. Powiem więcej korpo w europie nie mają nawet prawa wykrywać adblocków i addonów blokujacych skrypty śledzące.


Używanie adblocka jest niezgodne z regulaminem. Regulamin nie wiąże Cię prawnie - nie poniesiesz odpowiedzialności karnej. Jednak sam akceptowałeś regulamin przy wejściu na stronę. Więc nie zwalczajmy nieuczciwych praktyk innymi nieuczciwymi praktykami. Jeżeli prawo faktycznie stanowi, że youtube nie może zbierać takich danych to się
Piractwo jest legalne jeżeli pobierasz na użytek własny i nie udostępniasz tego nikomu


@V3ntu: gówno prawda, dokształć się. Jeśli chodzi o soft to zawsze jest nielegalne.

Tak czy inaczej rozwiązanie jest proste. Jeżeli uważasz, że youtube Cię wykorzystuje i dodatkowo bierze za pieniądze i Ci to nie odpowiada to nie wchodź na tę stronę.


@V3ntu: ale czemu mam to przyjąć. W sensie, czemu zakłądasz, że są tylko dwie opcje? xD