Wpis z mikrobloga

Przypadek Gonciarza jest ciekawy pod kątem feministek, które mówią, że "faceci powinni się bardziej otwierać i mówić gdy jest im źle".
Gonciarz powiedział, że jest mu źle i ma myśli samobójcze.
Został nagrany przez swoją ówczesną partnerkę, a następnie nagranie zostało wrzucone do sieci.
W dodatku jego słowa zostały przedstawione jako przemoc. Rozumiecie to? Ktoś mówi, że chce się zabić, a lewaczki potrafią powiedzieć, że jest to przemoc psychiczna wobec osoby do której to mówi XD

#dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #4konserwy #gonciarz #polskiyoutube #afera #niebieskiepaski #bekazlewactwa #bekazneuropy #przegryw #p0lka
damienbudzik - Przypadek Gonciarza jest ciekawy pod kątem feministek, które mówią, że...

źródło: chlopacy

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Różowe mają wbudowany jakiś system obronny w momencie kiedy facet zaczyna okazywać emocje.

Historia z pierwszej ręki - ziomeczek ma laskę od lat, ale ogólnie różnie w życiu mu się powodziło i przez to ma mocną depręsję która skacze. Ogólnie mało kto o tym wie bo kryje się doskonale - jak to mają zazwyczaj robić ludzie w takim stanie. Pewnego dnia miał okropny dzień i wygadał się jak mu aktualnie
  • Odpowiedz
@kaminarii Bo te teksty "faceci okazujcie emocje! Macie prawo płakać" to tylko pokazówka tzw. sygnalizowanie cnoty. Legendarny już wątek na reddicie to potwierdza (a przypominam że na sojddicie o kobietkach można mówić dobrze albo wcale)
  • Odpowiedz
@damienbudzik: to takie dziwne i nielogiczne,że zamiast troskliwego mężczyzny uzależnionego od nich emocjonalnie kobiety zazwyczaj wolą niegrzecznego chłopca,który będzie traktował je jak gunwo.
  • Odpowiedz
W dodatku jego słowa zostały przedstawione jako przemoc. Rozumiecie to? Ktoś mówi, że chce się zabić, a lewaczki potrafią powiedzieć, że jest to przemoc psychiczna wobec osoby do której to mówi XD


@damienbudzik: Przecież Gonciarz nie jest krytykowany czy pogardzany za okazanie emocji, a za wykorzystywanie jakichś dziewczyn i przemoc. Zresztą to właśnie przegrywy, pillowcy czy inna patologia wyśmiewała się z Gonciarza i "kasiu wróć" jak płakał xd.
  • Odpowiedz
@kaminarii

Pewnego dnia miał okropny dzień i wygadał się jak mu aktualnie jest źle, płacząc. Reakcja różowej? Z automatu pytanie czy on myśli o związku poważnie.


Zrobiłem tak samo. Tydzień później już #!$%@?ła małżeństwo innemu typowi i teraz z nim jest xD

Byliśmy razem ponad 4 lata
  • Odpowiedz
@damienbudzik: To już nie była jego partnerka, tylko była, przyszła tylko do niego po swoje rzeczy. I tak, grożenie samobójstwem jest formą przemocy psychicznej, bo jest to szantaż emocjonalny, wbrew pozorem często spotykany u toksycznych partnerów dopuszczających się też innych form przemocy w związku. Robią to i kobiety i mężczyźni. Reakcja niektórych kobiet na łzy faceta też jest faktycznie związana z patriarchatem, wynika to też po części z tego, że jak
  • Odpowiedz
@damienbudzik: nie wszystkie, ale u zdecydowanej większości nie można okazywać jakichkolwiek słabości. Laski są #!$%@?. A że mam problemy zdrowotne i m. In. Przez to stany depresyjne to w połączeniu z naprawdę czarnym humorem to nie mam co szukać. #!$%@? ten biznes, na szczęście lekarze i tak raczej nie przewidują długiego życia. Przemęczyć się te 20 lat i elo, chyba że sam się wcześniej zawinę.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Trochę manipulujesz, bo on to powiedział w domyśle jako szantaż, żeby dziewczyna która po rozstaniu przyszła po swoje rzeczy nie odchodziła. Jest to pewna przemoc, robią tak osoby z osobowością bordeline.

Ale według Gonciarza on to od razu odwołał, a z 7 minutowego nagrania zostały wyrwane tylko te sekundy. Więc ma rację że miał najgorszy okres w zyciu, był w dole i jedyne co dostał to potajemnie nagrywanie i wykorzystywanie
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Facet powinien mówić o swoich emocjach, problemach czy płakać dla poprawy własnego komfortu psychicznego, nie dla chęci przypodobania się kobiecie, grupie czy innym osobom. Nie bójcie się mówić o swoich problemach, bo ktoś może uznać was za słabych lub niemęskich. #!$%@?ć wszystkich takich ludzi, nie ważne czy to kobiety czy inni mężczyźni.
  • Odpowiedz
I żeby nie było - związek trwający lata, powodziło się, praktycznie zero kłótni, zarówno zewnątrz jak i zewnątrz było 'idealnie'.


@kaminarii: I po tym wydarzeniu się skończył, czy jak? Pytam, bo słyszałem trochę historii o tym że kobiety w takim związkach nagle traciły nimi wtedy zainteresowanie, po czym się rozpadały.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: róznym znajomym mówiłem o swoich problemach i jedynymi, które z czasem wyciagały to przeciwko mnie były własnie te postępowe, nowoczesne, tęczowe, dużo mówiace o konieczności dbania o zdrowie psychiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: jaki watek?

Rozumiecie to? Ktoś mówi, że chce się zabić, a lewaczki potrafią powiedzieć, że jest to przemoc psychiczna wobec osoby do której to mówi XD


@damienbudzik: jesli osoba straszy inną samobójem, to jest to jak najbardziej przemoc psychiczna wobec osoby, do której to mówi. Nie wiem jak było w przypadku Gonciarza.
  • Odpowiedz