Wpis z mikrobloga

@eleganckichlopak: Nie lubię szufladkowania i dzielenia Polaków ale naprawdę jak się posłucha elektoratu PISu to w większości jest to zero rzeczowych argumentów tylko frazesy typu: "A co za Tuska miałam?" "Zobaczysz jak będzie za Tuska! hurr durr jo przeżył komunę!" "Tak dobrze nigdy nie było! Tusk mi nic nie dał. PiS mi dał." Ja oglądam TV i wiem co się dzieje xD. Już nie wspomnę, że czuć przez wypowiedź że wykształcenie
@fajq: tak, bo wyborcy innych partii to zaangażowany politycznie kwiat narodu xd
Przecież ludzie powtarzają przekręcone brednie zasłyszane w tv. Niezależnie od "poglądów politycznych", jedni gadają o inwazji nielegalnych gejów, a drudzy o braku demokracji i o tym jak to cały "świat się z nas śmieje".
Ktoś stworzył mit o świadomym politycznie młodym wyborcy, a prawda jest taka, że młodzi gadają takie same kocopoły co stare dziady, tylko zasłyszane w innych
@CocoJumbo266: no i co to ma udowadniać że jest tam Białystok? A w Wielkopolsce jest Poznań a w Świętokrzyskiem Kielce?
a czy ty myślisz że w Gąbinie, Limanowej, Wągrowcu czy innej Świdnicy PIS nie miał dobrych wyników mimo że nie jest to Podlasie?
Zrozumcie że pogardzanie tymi ludźmi i pałowanie Wiplera do swojej "wyższości" to prosta droga do powtórki z 2015 i tych czy innych populistów u władzy.
@DrCieplak: No i co z tego, że w wielu gminach na Dolnym Śląsku wygrywa PiS, skoro różnica między nim a KO jest np. 40 vs 30 % albo 34 vs 32 %. Natomiast w gminach podkarpackich czy innych we wschodniej Polsce często masz PiS 70 % vs KO 8 %, a Trzecia Droga 4 % XD
Nie lubię szufladkowania i dzielenia Polaków ale naprawdę jak się posłucha elektoratu PISu to w większości jest to zero rzeczowych argumentów tylko frazesy typu: "A co za Tuska miałam?"


@fajq: nie to co wielkomiejski, wyksztalcony elektorat ko. "nie glosowalem na ko po to zeby spelniali swoje obietnice" "#!$%@? pis i kaczora" "nie interesuje mnie program opozycji, wazne zeby pis nie rzadzil"

ELYTA
@Sebastix może ten "motłoch" po prostu był zadowolony z rządu bo w latach 2016-2022 Polska miała największy wzrost PKB w całej Unii. Na Podkarpaciu trochę ludzi pracowało we Włoszech i Hiszpanii (tu to popularny kierunek migracji) i widzieli jak tam wyglądał kryzys postcovidowy.
@Scybulko a potem wmawiają nam, se ludzie są równi, gówno, powinien być jakiś krótki test na inteligencję i z wierdzy ekonomicznej determinujący ile waży dany głos i skala od 1 do 5, tak że osoba która nie wie nawet co się dzieje na świecie poczyni mniejsze szkody swoim głosem. Tu trzeba było w ogóle tłumaczyć co się teraz stanie bo oni nie wiedzą kto będzie rządził
Tych ludzi nie należy winić. Większość z nich ciężko pracowała przez całe życie i została brutalnie nakarmiona przez PiS takimi bzdurami. Zbudowano wokół 500+ i dodatkowych emerytur taką narrację i Ci ludzie po prostu w to uwierzyli. Oni nie weryfikują żadnej informacji, bo większość nawet nie potrafi włączyć komputera. Mi jest ich po prostu żal, bo stali się ofiarami PiSu, który cynicznie ich okłamywał okłamuje i okłamywał będzie. To właśnie na takich