Wpis z mikrobloga

Poseł w Turcji wychwalał Hitlera za zabijanie Żydów.

Członek rządzącej Tureckiej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju (na czele której stoi Erdogan) z gminy Samsun, Suleiman Sezen,skrytykował Izrael za ataki na Strefę Gazy, a także przypomniał Holokaust:

„ Hitler miał takie słowa: „ Przeklniecie mnie za każdego Żyda, którego nie zabiłem ” . To prawda . <...> Modlę się o spokój duszy Hitlera, gdyż syjoniści nieustannie okazują się przyczyną wszystkich kłopotów na świecie. Mam nadzieję, że to państwo terrorystyczne [Izrael] zakończy się tak szybko, jak to możliwe. Świat odnajdzie pokój i ciszę, gdy zostanie oczyszczony z Żydów ”.

https://www.gazeteduvar.com.tr/ak-partili-meclis-uyesi-hitlere-rahmet-okudu-haber-1642996

#turcja #izrael #wojna #palestyna #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
Kumpel19 - Poseł w Turcji wychwalał Hitlera za zabijanie Żydów.

Członek rządzącej Tu...
  • 10
@OddajButa123: No i sie nie przekonamy jak by bylo bo nie wyszlo. Nie ma co ukrywac - wtedy bylo trudniej :P

Wier mi bad nie ale o turkach (ich polityce zagranicznej - krajowa mnie nie interesuje) mam jaknajgorsze zdanie. Nie raz mowilem ze powinno sie ich do pionu ustawic jak zgrywaja takich chojrakow. No ale nawet tacy jak oni czasem powieda cos z sensem.

W '47 izrael dostal ziemie. Nie dziwi
znaczy Izrael miał bezinteresownie zwracać zajęte w czasie wojen terytoria aby jego granice były trudniejsze do obrony?


@Lewacka_zydokomuna: Znaczy mial pozostac przy granicach nadanych mu w '47 przez ONZ i zgrywac ofiare. On sie w tych nadaych granicach nie znalazl przez walke i przelanie krwi a z nadania. Wiec zadne zdziwienie ze sasiedzi (ktorzy sie klepali latami o ta ziemie) sie wkurzyli.

Ale czego wymagac od zymian? dostali palec i zamiast