Wpis z mikrobloga

Hej. Mam pytanie dotyczące xbox a chodzi tu o gamę pass że strony eneba. Ogólnie można kupić karty przedpłacie z kiosków za 50 czy 100zl i doładować konto Microsoft i przez xbox wykupić np.noesiac GP Ultimate.
Na stronie eneba można kupić też GPU za niższą cenę i ja kupiłem za 35zl. Podałem imię nazwisko adres @ potem kod blik. Ściągnęła mi 35zl i dostałem kod na GPU. Kod wpisuje i jest jak by wszystko ok ale Microsoft każe mi podać numer karty płatniczej a przecież ja chce mieć tylko GPU na 30 dni. Trochę nie w smak mi jest podawanie numeru karty.
Po podaniu kodu z eneby jest na xbox napisane żeby nacisnąć przycisk ZATWIERDZtylko u mnie ten przycisk jest nie aktywny.
I teraz nie wiem czy jak podam numer karty to kod się aktywuje czy jak normalnie GPU kosztuje 63zl a kod z eneby 35 to czy będę musiał dopłacić różnicy co było by bez sensu.
#xbox #xboxone #microsoft #eneba #gpu #xboxonex #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@porannepsawycie Dobra dodałem karte i widzę przycisk zatwierdź ale na pierwszym planie który to zasłania jest jak by pasek z moją kartą i po jego wciśnięciu znowu wyrzuca mnie do początku. Maslo maślane. Zaraz szlag mnie trafi. To po co te kody z eneba czy to oszustwo?
Wpisuje kod a Microsoft chce dane karty. Jak je podaje to jestem w punkcie jak bym tego kodu nie wpisał. Jak to Wpisuje to znowu
  • Odpowiedz
  • 0
Tam gdzie jest ten fiolet to jest przycisk zmień. Jak to naciskam to jest formą płatności właśnie moja karta lub dodaj inną. Wciskam płatność kartą i znowu mam to samo.
Na zdjęciu gdzie jest podkreślone na fioletowo jest przycisk ZATWIERDZ ale za nic nie mogę bo wcisnąć
  • Odpowiedz
  • 1
@kapiszon3 Dziękuję za podpowiedź. Przez konsole wpadłem na stronę Microsoft i ona swoim koncie aktywowalem kod z eneby. Z karty sciagnelo mi 0 zł i wszystko już jest ok. Dziwne że przez komsole był problem.
Jeszcze raz dzięki
  • Odpowiedz