Wpis z mikrobloga

DZISIAJ LECIUTKI MIX WLECIAŁ, JAK DLA PRZEDSZKOLAKA 1500MG #pregabalina 225MG #baklofen 6MG #klonazepam 60MG #paroksetyna 390MG #kodeina 300MG #dxm PIWO DĘBOWE XD I DO TEGO TABACZKIA ZARAZ WLATUJE NA BIURK0 HEHHEH, A MATKA MNIE OD ĆPUNÓW WYZYWA, A JA SIE LECZE LEKAMI Z APTEKI NA MOJE CHOROBY(O DZIWO, TO PIERWSZY ANTYDEPRESANT, KTÓRY DZIAŁA, A BRAŁEM 14 RÓŻNYCH, CHYBA ZE WSZYSTKICH GRUP), JAK PANI PSYCHIATRA POWIEDZIAŁA I NIGDY NIE MIAŁEM DO CZYNIENIA Z NIELEGALNYMI SUBSTANCJAMI @KontrastWykop SZKODA, ŻE BANA CI DALI (,)

#narkotykizawszespoko #depresja #przegryw #piatekpiateczekpiatunio #ssri
wyjatkowy_szmaciarz - DZISIAJ LECIUTKI MIX WLECIAŁ, JAK DLA PRZEDSZKOLAKA 1500MG #pre...

źródło: paquito

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@wonsz337: Czemu? Zaraz przed łyknięciem piję sok i czuję dużo bardziej działanie, np. benzo, dxm, czy kody. I to na pewo nie placebo. Ale koniec z tym syfem już #!$%@?, bo wydaję na to za dużo hajsu, tolerka sie robi i nie sprawia już przyjemności. Dzisiaj sie porzygałem 3 razy, więc to jest guwno, nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zostanę przy 600mg pregaby dzienne, 40mg paroksetyny,
  • Odpowiedz
@Turkotka: WITAJ M8. TOLERKIE MAM GDZIEŚ NA 600-900MG DOPIERO COŚ TAM PO LETKIEMU CZUJE CODZIENNIE BIORE JEDNAK 600 JAK PAN LEKARZ NAKAZAŁ. A TOLERKE OD CZASU DO CZASU ZBIJAM DXM Z APTEKI, TAK PO 300-600MG RAZ W TYGODNIU, ZALEŻY, CZY KASKE MAM NA ACODIN(INB4 GIMBOĆPUN)
  • Odpowiedz