Wpis z mikrobloga

  • 193
@WielkiNos: parafrazując klasyka "dziś Julka nie wiem jakie większe prawa mają mężczyźni, jutro pójdzie głosować, a po jutrze obudzimy się w III Rzeszy".
  • Odpowiedz
  • 154
Trzeba nagłaśniać bo propaganda idzie a faceci mają dodatkowe prawa:
* obowiązkową klasyfikację wojskową
* obowiazek umierania za kobiety i dzieci w razie wojny
* wyższy wiek emerytalny przy krótszym średnim życiu
* zerową szansę w sądzie rodzinnym na otrzymanie dzieci
* 100% szansę na alimenty
itd.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: julka powtarza co jej do głowy wkładają media, ale nie potrafi tego uzasadnić, bo media też nie potrafią. Ot po prostu samiec twój wróg i jedziemy z wojną płci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Legnice,dobrych

chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci
  • Odpowiedz
ostatnio pani Kidawa Błońska powiedziała, że mężczyźni mają więcej praw na płaszczyźnie takiej, że wracają po pracy i mogą obejrzeć mecz


@SzybkiBLN: i to jest prawda. Moja baba jak kiedyś wróciła z pracy i chciała sobie obejrzeć mecz, to jej zakazałem. Dostała liścia w potylicę.
  • Odpowiedz
ostatnio pani Kidawa Błońska powiedziała, że mężczyźni mają więcej praw na płaszczyźnie takiej, że wracają po pracy i mogą obejrzeć mecz


@SzybkiBLN: Ja jako mężczyzna też chciałbym takie prawo że mogę wrócić do domu i obejrzeć mecz zamiast kosić trawnika, naprawiać altankę, czyścić piec, nosić opał, wyprowadzać psy, jeździć na zakupy, robić sobie jedzenie, sprzątać w domu.
Widocznie jestem za mało mężczyzną żeby mieć takie męskie przywileje.
  • Odpowiedz
, gdzie moja wolność". A ja odpowiadam, Hej a g


@WielkiNos: Tendencyje gunwo. Nikt z nas nie byłby w stanie wypowiedzieć się sensownie zapytane o takie rzeczy z nienacka.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ojej prawacki troglodyta sie przyczepił do dziewczyny, nie bierzesz pod uwagę konfederussku że może była molestowana w przeszłości, albo spotkało ją jakieś nieszczęście ze strony FACECIKA? was się powinno izolować od społeczeństwa
  • Odpowiedz