Wpis z mikrobloga

@Iwan_Szatow: jak tylko klikasz zielony i mierzysz suwmiarka to nie ma co liczyć na wiecej niz minimalna. Jak programujesz maszyny i wykonujesz skomplikowane detale możesz ze spokojem zarabiać 6-8k na reke, zależy od firmy i miasta.
@manlet: nie wiem, mam porównanie do kilku kołchozów i nie zależnie od specyfikacji produkcji wszędzie wypłata to około minimalna. Najwyżej +kilka złotych i nie ma różnicy czy samolotówka, formy czy jakiś badziewne maszyny rolnicze. Może jest tak tylko w tej zapomnianej przez boga "polsce B" ale chyba nie bo słyszałem że w takim np. FAT też żadnych kokosów nie ma. Jakby co to nie jestem już operatorem, teraz siedzę jako technolog
@Iwan_Szatow: zatrudniamy teraz nowych ludzi do firmy i z minimalnym doświadczeniem (czyt. Guzikowy) dostał propozycje 3600 na rękę, ja jako operator robiłem 4500 i teraz jako brygadzista naszego działu cnc dostaje 6500 a jak przyjde sobie na 2 weekendy podchodze pod 8k. Miasto poznań i nie są to niemożliwe zarobki bo kumpel właśnie tez ogarnął sobie robotę jako programista/operator za 6k na reke w okolicy