Wpis z mikrobloga

Szukam chętnych do rodzinki #fantastical
Deadline: 28.10 (subskrypcja zaczęłaby się od 31.10, dodać 4 dodatkowe maile mogę już dziś)
Koszt całkowity: ~400zł/rok max 5 os = od 80zł/os/rok
Krótko o apce: Najlepsza apka (na ekosystem apple - wsparcie dla wszystkich sprzętów) do obsługi kalendarzy, spotkań, zadań. Więcej na stronie producenta: https://flexibits.com/pricing
Dlaczego rodzinka: subskrypcja kosztowała ok 200zł/rok - dużo, ale mogłem przetrawić. W tym roku cena wzrosła o 50%. Zmotywowało mnie to do poszukiwania alternatywnej aplikacji - nie znalazłem niczego na tym samym lub wyższym poziomie. Przy subskrypcji bezpośrednio przez flexibits przez kraj poza EU (lub Watykan ( ͡º ͜ʖ͡º) ) cena spada sporo. Już przy 2/3 os imho opłacalny interes.
Forma płatności: na konto w PL banku/paypal/blik/revolut (do końca października, odnowienie za rok)
Doświadczenie jako ojciec rodzinki: od wielu lat jestem synem w rodzince spotify, od paru lat ojcem rodzinki apple family, do niedawna również netflix (musieliśmy zamknąć ze względu na obostrzenia netflixa).

#macbook #apple #iphone #ios #macos #fantasticalfamily
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@malamute: co znalazłem:
- brak wsparcia dla kalendarza outlook
- brak wsparcia tasków
- widok dayticker (w fantastical)
- szybkie definiowanie spraw z poziomu tekstu (NLP) w fantastical
- time to leave

pewnie dużo jeszcze więcej. To tak na szybko. Na reddicie nie jest nawet rozważany jako alternatywa dla fantastical.
Mam adhd (potwierdzone) i porządna apka ratuje mi życie.
  • Odpowiedz