Wpis z mikrobloga

@artem17: Obawiam się, że wysyłali maile typu "Zmiany dla sprzedających w październiku, listopadzie, grudniu i styczniu." lub "Możesz już przygotować swoje cenniki do nowych stawek za dostawę InPost i Allegro One poza Allegro Smart!". Dodatkowo są zmiany w smarcie Allegro, że musisz mieć nowe metody dostawy, aby utrzymać smarta. Zmiana wchodzi 25 października.
@dinkdonk: staram sie śledzić tego typu maila przychodzące, ale akurat przeoczyłem lub nie dostałem takiego na temat zmian $, w ogóle naśmieszniejsze żę z poziomu allegro tego nie da się sprawdzić tylko każdą zmiane na mailu trzeba obczaić. no comment
zawsze cena była 9,99


@artem17: zawsze to była 8,99 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak, wysłali przynajmniej dwa maile że ceny w góre i można było zaktualizować jakoś z 14 dni przed podwyzka. Nawet InPost pisał że bedzie podwyzka.
zawsze to była 8,99 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


tak, wysłali przynajmniej dwa maile że ceny w góre i można było zaktualizować jakoś z 14 dni przed podwyzka. Nawet InPost pisał że bedzie podwyzka.


@Wychwalany: pamiętam 8,99 ._. wtedy miałem powiadomienia o zmianach cen, w sumei chyba też jakos niedawno to było.. z 1,5 roku temu?