Wpis z mikrobloga

Mirki znacie jakiś serwer w BF3 dobry do potrenowania latania? Jest coś może z ograniczeniem na rangę gdzie nie ma wymiataczy 100/100? Gdzie nie wejdę i próbuje latać kończę ze statami 1/15 i jedyne co mi się udaje zrobić to unieruchomienia pojazdów:/

#wykoparmy #battlefield3
  • 9
  • Odpowiedz
@natjes: Używaj ECM. Powinieneś dać radę. Nie strzelaj nigdy dwiema rakietami na raz. Wystrzel jedną, przeczekaj flary, wystrzel druga. Nim Ci się naładują kolejne już masz przewagę, bo dostał jednym pociskiem. Potem ewentualnie przesiadka na pozycję strzelca i wal z automatu i z powrotem jako pilot. To samo się sprawdza w BF4. Podstawowa zasada. Nie wal dwiema rakieta dopóki nie jesteś pewien, że wróg nie ma flar ani ECM. Drugą odpalaj
  • Odpowiedz
@ufos: celować na ziemie umiem - chodzi mi bardziej o walkę myśliwiec-myśliwiec, tak żeby znaleźć jakiś serwer gdzie będą ludzie na podobnym poziomie. tak to zawsze wbije się jakiś 100, ja mu wpakuje cala taśmę w dupe i nic, on mi ucieknie, wsiądzie na ogon i krótką serią mnie ubija do zera... ekstremalnie frustrujące.

Używaj ECM


@snicer: ni mam jeszcze, jeszcze 2 unlocki chyba:/ ciężko nabić jak ciągle mnie zabijają
  • Odpowiedz
@natjes: (#) ja Ci przedstawiłem walkę heli-heli ;) Myśliwiec... hmm, musisz hamować przy zawracaniu - bardziej zwrotny jest. Naciskaj S, W naprzemian i nawracaj. Stosowanie rakiet jak wyżej - tzn. 1 i czekaj. Taśmowe... nie doradzę, musisz opanować zwrotność.
  • Odpowiedz
usisz hamować przy zawracaniu - bardziej zwrotny jest


@snicer: yup, wiem, 313 daje najlepsze zawracanie. Z celowaniem teoretycznie też nie powinienem mieć problemu bo gram myszką, a oni i tak ciągle mi uciekają:/

@snicer: @ufos: no nic, chyba trzeba będzie się powkurzać i próbować grać z 100-tkami, a potem wyzerować staty w battlelogu;)
  • Odpowiedz
@natjes: po prostu ćwicz. Im więcej ćwiczysz z lepszymi tym szybciej się uczysz. Ja tez miałem ten problem. Długi czas a teraz już costam umiem.

Dla mnie kluczem było dobre ustawienie klawiszy i myszy bo domyślne są nie do ogarnięcia a samolotem miota jak szatan. Dodatkowo dodałem sobie na spacji "dziób w górę" żeby nie musieć jeździć myszą po całym stole przy walce z jetami :-)

Jeśli chodzi o ecm vs
  • Odpowiedz
Im więcej ćwiczysz z lepszymi tym szybciej się uczysz.


@moriturius: śmiem się nie zgodzic:D uczyłbym się jakbym miał możliwość jakiegokolwiek starcia, ale najczęściej to wygląda tak, że lecę, nagle dostaje serię w tyłek i zanim się zorientuję to już po mnie, nawet z samolotu nie zdąże wyskoczyć;) Chociaż wczoraj miałem możliwość normalnego polatania, trafiłem serwer gdzie (mimo, że były 100-tki) to nie było nikogo ze statami 100/0 i wymiataczy jetowych. Także
  • Odpowiedz
@natjes no na wkopowym serwerze często nie ma wymiataczy (jak teraz już grzenio nie przychodzi :-)) jeśli nie trafisz na mnie albo Hapffa (@filiprock) to powinieneś być bezpieczny :-)

Mi wystarczy napisać /powiedzieć na tsie ze się chcesz pouczyć to zostawię w spokoju.

Oczywiście czasem zdarzy się ktoś z kim się nie da polatac.

teraz pomyślałem ze możesz poszukać serwerów z rushami na firestormie. Tam są tylko dwa jety wiec spokojniej ;-)
  • Odpowiedz