Wpis z mikrobloga

@ToiletShark: Nie wiem, może u nas nie ma typowych radykałów, którzy lubują się w kamieniowaniu, a arabusy, którzy sobie u nas siedzą należą do tej normalnej grupy ludzi? Podasz datę w której ostatnio któryś z arabów dokonał jakiegoś gwałtu w Polsce, albo dokonał jakiegoś przestępstwa? Ja znam inne 2 narodowości niby nam bliskie, które codziennie coś odwalają w tym kartonie ()
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Jesteś pewny, że mamy tylko 15 tysi? I jakie 1.5 mln Ukraińców? Podajesz statystyki z 2014 z początku wojny w Donbasie? Czeczenów jest jeszcze mniej, a jednak dominują w statystykach. To jednak nie liczby, a mentalność ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@ZuluScout ty a wiesz, że ten protest był na kilkaset osób? Już to pokazuje o jakiej skali mówimy, więc nie porównuj kilku milionów ludzi ze wschodu do bandy kilku tysięcy bliskowschodniaków. Poza tym w tej grupie na pewno są radykałowie, bo jedyni normalni Arabowie to chrześcijanie.
  • Odpowiedz
@ToiletShark: Jeśli normalnością jest zapęd do małych dzieci i ciągłe afery o molestowanie wśród księży oraz krycie ich przez państwo, to ja podziękuję za taką normalność. Zlikwidować jakąkolwiek religię i będzie git. Co do liczb, to polecam przestudiować ile mamy Czeczenów, a ile odwalają. Liczby nie grają, bo połączonych arabusów w Polsce mamy więcej niż samych Czeczenów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uncles: no co? zliberalizują aborcję, wprowadzą małżeństwa jednej płci i co jeszcze? Coś co powinno u nas być od dwudziestu lat, ale sprawaczony klechistan blokował. Do gospodarki lewarów nie dopuszczą, o to się nie martw. Poczytaj sobie skowyt pisowców, tam same liberalne postulaty wytykają.
  • Odpowiedz
@ZuluScout no nie wiem czy likwidacja wszystkich religii to dobre rozwiązanie. Jak spojrzysz na to trochę szerzej to może zauważysz, że ten brak religii to tez w pewnym sensie religia (tam tez występują problemy molestowania, pedofili itp.) moim zdaniem bezpieczniejsza jest równowaga pomiędzy tymi wszystkimi powiedzmy ideologiami. Najgorzej się dzieje jak jedna wyprze pozostałe. Wtedy do głosu dochodzą radykałowie z danej frakcji i zaczynaja się publiczne egzekucje w najgorszym wypadku.
  • Odpowiedz
  • 1
@ZuluScout jakby byli normalni to kładliby wała na to że ktoś tam się tłucze tysiące kilometrów od nich i nie stroiliby się w jakieś #!$%@? kostiumy
  • Odpowiedz