Wpis z mikrobloga

Oj Diablo, Diablo. Co o Tobie myśleć? Grałem na premierę, pre-sezon oceniam na 5/10, sezon 1 oceniam na 2/10. Wróciłem na sezon 2 i wbiłem 100 lvl w 3 dni, gra mnie zabrała. Tak powinno wyglądać Diablo 4 na premierę gry. Naprawiono większość bolączek (resy, crit itd), nie ma już crashów, lagi zdarzyły mi się dwukrotnie ale po relogu było już okej. Ludzi w miastach nie brakuje, po świecie też ich trochę biega. Powiem wam, że jestem graczem PoE (4k+ godzin) - oczywiście Diablo na tym etapie nie ma żadnego podjazdu do tego arcydzieła ale... Jest świetną odskocznią by pozabijać potwory. W obecnym sezonie możesz grać kim chcesz bo każdym zrobisz cały content. Jednym będzie łatwiej a drugim trochę trudniej ale to wszystko jest do ogarnięcia no i oczywiście kwestia sprzętu. Nie ide z trendami i nie hejtuje (tak, tak - kupiłem battlepass, dlaczego? Bo mi się podobał) oczywiście dużo jeszcze przed Blizzardem ale sezon 2 to światełko w tunelu na powrót klimatu z dawnych lat. Świetna mechanika wampirów, nowi bossowie, nowe unikaty i uber unikaty, nowe możliwości tworzenia buildów (Sorka wreszcie jest użyteczna i świetnie czyści content :D) to jest coś czego potrzebowaliśmy od początku. Czy jest co robić po 100? No jasne, chcesz uber unikaty? Musisz farmić wejściówki na uber durielka, nie chcesz takiej farmy? To lecisz na wampiry i kosisz je masowo. Opcji jest wiele, oczywiście przydało by się więcej końcowego kontentu ale serio nie jest źle. Grałeś? Rzuciłeś Diablo po pre sezonie lub po 1 sezonie? Koniecznie musisz wrócić i spróbować bo warto, nie słuchaj ludzi, którzy piszą w internecie, że nie ma co robić a nawet nie kupili gry. Nie słuchaj pro PoE streamerów bo im zawsze będzie mało contentu (chociaż dalej PoE > Diablo). Po prostu wróć i spróbuj a jest duża szansa, że wsiąkniesz w sanktuarium. #diablo4 #diablo #poe #gry
  • 15
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: mi się wyśmienicie ogrywa 2 sezon. Mam 85 lvl i mam nadzieję, że zabiję tym razem uber lilith. Druid pod Trampleslide ładnie czyści i farmi, ale pod lilith chyba przyjdzie mi zmienić build ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki co do sukcesów zaliczam nightmare dungeona 60 :D
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: jest super. Moim zdaniem szkoda tylko jednej rzeczy, że Blizzard nie zrobił jakiegoś bossa/walki, takiego nie do zabicia, że byłoby jakieś wyzwanie dla którego chciałoby się farmić te uber uniqi i nawet najwięksi pro nie byliby w stanie go zabić :D
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: sezon super, tylko obawiam się, że z obecnego 86 po wbiciu 100 za dwa dni, farmie 2 unikatów od Grigoire i Lord Zir (meta pulverize, unikaty na sacred i tak mam), wbiciu glifów na 21 bo vampiric powers wszystkie mam na max lvl, będzie tak samo jak w s1, czyli nic do roboty. I tak uważam, że warto, bo gra w końcu wyszła z fazy alfa (do beta ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@KOXsu Mam RTX 3060 I mi nic nie pomaga, po czasie gra się sama naprawia, ale co jakiś czas tak z tyłka przytnie na chwilę lub max 10 sekund jak na przykład włączam ekwipunek czy klikam esc.

@Inkwizycja Kiedyś jak się przechodziło z WT2 na WT3 to miało się tylko helltide i robiło ND, potem na WT4 to samo. Teraz w końcu jest jakiś cel w tej grze i idzie to w
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: w sumie co tu więcej napisać, wszystko już powiedziałeś :D To tylko potwierdzę: też mi się gra fajnie, na początku podchodziłem ostrożnie (w ogóle nie czytałem co zmienili/dodali żeby mieć świeże spojrzenie) no i okazało się, ze gra mi się zajebiście :D Można znowu fajnie pomarnować czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@knurku: pewnie to nic nie da ale daj sprawdzanie plikow w luncherze lub pobierz gre od nowa. U mnie i moim kolegom dziala bez scinek.
Jaką jakość tekstur masz ustawioną? Jak ultra to daj na średnie i zobacz czy wyedy tez to wyatepuje
  • Odpowiedz
  • 0
@KOXsu Na dniach postaram się chyba zrobił pełen reinstall, bo próbowałem wszystkich opcji w internecie :( jak reinstal nie pomoże, bo w opcjach robiłem już wszystko (łącznie z ustaleniami w nVidia control panel) to sie poddaje.
  • Odpowiedz