Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: Spoko, ale co z tego? O ile Tesla technologicznie ma faktycznie fajne zaawansowane auta tak ta historia również pokazuje, że ludziom z odpowiednim marketingiem można wcisnąć tak naprawdę wszystko. Jeszcze niedawno Tesla jechała na wizerunku marki premium lub inaczej jej zwolennicy za takową ją uważali a dziś niczym nie różni się od Forda Mondeo czy Passata. Nawet policje w różnych krajach kupują to na radiowozy jako auta użytkowe.
@Cztero0404:

Spoko, ale co z tego?


Fajnie że w dzisiejszych czasach mogą się wybić nowe marki.

ludziom z odpowiednim marketingiem można wcisnąć tak naprawdę wszystko


Tzn co?

Jeszcze niedawno Tesla jechała na wizerunku marki premium lub inaczej jej zwolennicy za takową ją uważali


Nie. Za premium to ją właśnie uważają ci, co nie mają, bo "droga i burżujska. Od 3/Y to zwykle auto klasy średniej.

Nawet policje w różnych krajach kupują
Ale o co chodzi? Bo używam Androida i nie wiem co masz na myśli.


@Yelonek: Chodzi oto, że Iphone są uważane za drogie modne telefony które kupują często ludzie nie dla tego, że są jakieś zajebiste parametrami względem innym a dla tego, że są modne i mają jabłuszko
Właśnie. Ale są uważane przez tych, co nie mają. To oni wymyślają to "premium"


@PiotrFr: Oczywiście, że tak. Masz 100% racji w tej sytuacji, ale ogromne jest. Bo ja na ten przykład zauważyłem iż bardzo często za ''premium'' Teslę uważają osoby które jej nie mają, nie których nie stać na to, zazdroszczą a osoby które chciałby to kupić lubię tym jarają.