Wpis z mikrobloga

@tytanprime tylko, że TVP jest oczywistą tubą propagandową co zauważono nawet na poziomie europejskim, a to już sztuka. Cała reszta twojej wypowiedzi nie ma znaczenia.
Krytyka władzy jest potrzebna zawsze, jakby TVN nie krytykowało PiSu to z dużym prawdopodobieństwem miałbyś dzisiaj 3 kadencję i władzę absolutną bandy oszołomów, która zawłaszczyła rząd, prezydenta, sądownictwo, spółki skarbu państwa, służby mundurowe i trybunał stanu.
Zrujnowali ten kraj do takiego stopnia, że zmierzamy tą samą drogą
Zobaczymy czy TVN będzie krytykować nowo wybrany rząd,Tuska,i inne ich pomysły

Teraz wszystko będzie zawłaszczone przez KO,lewicę, i trzecią drogę.

Ale przecież to będzie "dobre" zawłaszczenie.


@tytanprime: zobaczymy. Jak będą robić źle to tak samo będę ich krytykował. Na razie porównując wcześniejsze rządy pis vs po no to kvrwa po wygrało przez deklasację.

Zaczynamy rundę drugą i obserwujmy.
@tytanprime: jakbym słyszał swojego starego, jak tylko krytykuje tvpis to idzie argument "bo ty tylko oglądasz TVN i słuchasz po" xD Ja nawet nie mam sygnału TV w gniazdku, nigdy nie głosowałem na po jeśli był większy wybór niż pisowiec, ale to ja jestem betonowym elektoratem, nie on, który głosuje na PiS choćby nie wiadomo co się działo xD
Zobaczymy czy TVN będzie krytykować nowo wybrany rząd,Tuska,i inne ich pomysły


@tytanprime: No, widzisz - Tusk jeszcze nie rządzi, a TVN już krytykuje powstającą dopiero koalicję, gdyż jednoznacznie nie chce ona poprzeć tematu aborcji na życzenie. Nie wiem kto ludziom powkładał do głów, że TVN wspiera jakąkolwiek partię. TVN to prywatna stacja i jako prywatna stacja ma własne wartości, które wspiera i promuje. Wartości, nie partie.
@tytanprime różnica między TVP a TVN jest taka, że ta druga jest prywatna i może robić co chce (w ramach KRRiT), a TVP jest finansowana z pieniędzy publicznych i nie powinna głosić tego co chce
@tytanprime:

Zobaczymy czy TVN będzie krytykować nowo wybrany rząd,Tuska,i inne ich pomysły


Za PO to nawet na TVP była krytyka rządu, Pospieszalski miał swój program gdzie ciągle krytykowano władzę.
Przy aferze taśmowej to ta "reżimowa" Olejnik powiedziała w twarz Tuskowi, że stał się wrogiem wszystkich dziennikarzy.

Pokaz mi na TVP w czasach pisowskich jakąkolwiek krytykę władzy.

TVN nie jest pro PO. TVN ma swoją linie polityczną, promuje proeuropejskie i centro-lewicowe poglądu,
@tytanprime: Nie bądź śmieszny człowieku. TVN jest mega obiektywny w porównaniu do TVP. Oni pokazywali różne partie przed wyborami (tak, równieź pis i konfederacje). Często krytykują pomysły Tuska, itd. Jak nie znasz się na temacie to się doedukuj najpierw.