Wpis z mikrobloga

Dlaczego normiki tak chętnie ulegają samicom w kwestii podróżowania/wakacji?

Ostatnio słyszałem od jednego normika, że on zabiera "swoją" na wyjazdy bo tam (w grecji czy gdziekolwiek) mu daje dupy i nawet loda zrobiła xD

nk ze #zwiazki potwierdzi czy samiczki częściej dają na wakacjach czy nie

#ankieta #seks #podroze #logikarozowychpaskow
JanRouterTrzeci - Dlaczego normiki tak chętnie ulegają samicom w kwestii podróżowania...

źródło: obraz_2023-10-24_171147442

Pobierz

Czy loszki częściej dają dupy na wyjeździe?

  • Tak 70.9% (151)
  • Nie 15.5% (33)
  • wykopek incel hier 13.6% (29)

Oddanych głosów: 213

  • 23
  • Odpowiedz
czyli jaka tu hipoteza by była że od ciepła i wody im tzibzka zaczynają funkcjonować poprawnie? xD A jak widzą blok z wielkiej płyty to szczelina zablokowana i wysycha? xD


@JanRouterTrzeci: zapewne chodzi o witaminę D panie profesorze, w zimnych klimatach jest dużo słońca,
małpy skaczą niedościgle
małpy robią małpie figle

tymczasem w Finlandii, przystanek autobusowy, nic nie ma wspólnego z pandemią tylko z ich zwyczajami godowymi :)
heniek_8 - >czyli jaka tu hipoteza by była że od ciepła i wody im tzibzka zaczynają f...

źródło: CbGof6WVIAI0NWC

Pobierz
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: ale ja też tak pracuję. Nawet na tyle głupi jestem, że nie kupię sobie jakiegoś ergonomicznego fotela, bo po prostu przez 10 lat organizm przyzwyczaił się do pozycji leżącej i jakbym taki fotel miał to i tak bym leżał ( ͡° ͜ʖ ͡°) No w każdym razie i tak raz na jakiś czas lubię poleżeć na słońcu i przy basenie, bo zwykle słońca i basenu w
  • Odpowiedz
Ostatnio słyszałem od jednego normika, że on zabiera "swoją" na wyjazdy bo tam (w grecji czy gdziekolwiek) mu daje dupy i nawet loda zrobiła xD


@JanRouterTrzeci: ''nawet'' xD Nie no, bądźmy poważni. Jak masz normalną dziewczynę a nie wycierucha manipulatorkę oraz godność i rozum człowieka to nawet jest czymś normalnym i codziennym. Czasami jest fajnie sobie po prostu pojechać do innego miejsca na wakacje, ale prawda jest taka iż ogrom jeździ
  • Odpowiedz