Wpis z mikrobloga

  • 127
@Jarusek: Miałem bana na miesiąc, przy nowym wykopie coś się wysypało i usunięto moje konto na co wrzuciłem ci dowód z korespondencją z działem technicznym. Nie mieli możliwości przywrócić starego konta, doradzili założyć nowe, a za "straty" dostałem od nich paczkę z kubkiem i cukierkami "michałki". Czego tutaj nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Jarusek


I jak tam Jarusku, jednak konfunia weszła do Sejmu. Na PW zaraz wyślę ci numer konta, chyba że preferujesz jakiś inny rodzaj rozliczenia zakładu?


@xer2--her: Wołaj jak by Ci spamer zapłacił, choć nie liczył bym bo pewnie mama mu nie da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 46
@krzysiek_14: Poczekam jeszcze. Niech płaci, albo niech usuwa konto, może uda się to trochę rozpromować i ludzie sami mu będą pisali "usuń konto, albo wywiąż się z zakładu" pod jego wpisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3stko: konfiarski turbodzbanie zakład był pod warunkiem, że ten ktoś miał nie usuwać konta, konto zostało usunięte...


@Jarusek: akurat ja też uważam, że jak OP się uwiarygodni to powinieneś dotrzymać warunków zakładu
  • Odpowiedz
@Kryspin013: a ja nie, bo usunął konto.


@Jarusek: jakie to ma znaczenie jeśli modki udowodnią, że on to on? Konto dalej tu ma. Nie bądź jak te kucowskie pały z wypoku co się zakładają i nigdy nie dotrzymują obietnic zakładu xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: bo zakład był prosty, jeśli nie usunie konta, konto usunął. Przecież modki nic nie udowodnią, widziałeś kiedykolwiek jakiegoś moda na wykopie, co się udziela? XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: bo zakład był prosty, jeśli nie usunie konta, konto usunął. Przecież modki nic nie udowodnią, widziałeś kiedykolwiek jakiegoś moda na wykopie, co się udziela? XD


@Jarusek: no jak nie udowodnią to sprawa jest po twojej stronie, w czym problem? xD
  • Odpowiedz
  • 233
bo usunął konto.


@Jarusek: w waszym zakładzie nie ma mowy o usuwaniu konta, jest za to mowa o wejściu konfy, więc nie kłam teraz.
Dodajesz sobie wymyślone podpunkty zakładu, byleby nie płacić
  • Odpowiedz