Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie jest lipa a raczej będzie lipa z receptami :(
Moich dwóch bliskich znajomych bawi się w politykę, jeden jest posłem anty-anty, drugi chorągiewką ale też raczej anty-anty.ale nie posłem tylko urzędnikiem na wysokim szczeblu. Z tego czego się domyślam, żeby nie mówić wprost wiem, to obecne zmiany w rządzie doprowadzą w niedługiej perspektywie do tego, że lekarz POZ będzie decydował czy kwalifikujecie się do terapii MM :( a oni będą trzymać większość pacjentów za jaja, bo jak wystawią dzisiaj receptę rpw to mogą mieć kontrolę z sądu ( w odniesieniu do bieżącej sytuacji) to wciąż legalne ale kontrola i sądy + czas... Jeżeli lekarz was nie zakwalifikuje to prywatne kliniki nie będą mogły wystawić recept.To głupie ale tak mogą zrobić przy obecnym podziale władzy. Nie będę mówił o kogo chodzi itp. bo mi wolno takich danych ujawniać, więc sorki. Tutaj głównie chodzi o przeciwdziałanie narkomanii i tym się będą kierować nowo wybrani posłowie. Oczywiście rakowcy itd nie będą mieli się czego bać, ale na bardziej trywialne choroby MM nie będzie niestety już tak łatwo dostępna. Proszę nie wciągać mnie w dyskusję,bo i tak za dużo powiedziałem. :/
#medycznamarihuana #marihuana #420 #narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 5
  • Odpowiedz
No i gitara. Niech że wszystkiego robią prawilne rso z labu dla najbardziej potrzebujących. Dla reszty legalizacja domowych upraw i handlu w specjalistycznych sklepach :)
  • Odpowiedz