Wpis z mikrobloga

  • 0
@BananowyKrol a filamenty to droga sprawa? Sorki nie mam zielonego pojęcia o druku 3D. Nie chce się wpakować tak jak ze zwykłymi drukarkami ze kupiluje drukarkę a tusze albo toner kosztuje majątek( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biribomba nie, zależy do czego i ile drukujesz. Ale ja np zawsze kupuje cała szpule petg kilogramowego, podrukuje jakieś #!$%@? 5-6 razy w miesiącu i mi taka szpula starczy ja 4 miesiące spokojnie. Jedna szpula lepszego to około 70-100 zł. Jak chcesz jakieś bajeranckie dwukolorowe to około 150. Ale jak kupisz sobie tych filamentów z trzy sztuki to jestem pewien że przez pół roku tego nie przejesz
Młody sobie wymyślił że chce pod choinkę


@biribomba: miej dla niego litość, i kup mu Bambu P1S jak cię stać, a jak nie - to A1
https://eu.store.bambulab.com/products/p1s
https://eu.store.bambulab.com/products/a1-mini

różnica jest od wszystkich enderów kobr i innego szajsu, jakbyś kupił auto z silnikiem na gaźnik i skrzynią biegów bez synchronizatorów, do składania własnoręcznego, i wiecznej regulacji.... a bambu = tesla. Wsiadasz i jedziesz.
  • 0
@BananowyKrol a filamenty to droga sprawa? Sorki nie mam zielonego pojęcia o druku 3D. Nie chce się wpakować tak jak ze zwykłymi drukarkami ze kupiluje drukarkę a tusze albo toner kosztuje majątek( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hrumque nie stać mnie( ͡° ʖ̯ ͡°) a dodatkowo biorąc pod uwagę jego zapał i kilka zalegających gratów z poprzednich pomysłów to bardzo bolałoby mnie wydać 4k i samemu
@biribomba: miej dla niego litość, i kup mu Bambu P1S jak cię stać, a jak nie - to A1


@hrumque: Ale się zesrałeś, niech od razu maszynce CNC mu kupi co? XD taki ender to świetna zabawa, sam mam v2 za 700 zł i podrukowałem już tyle elementów komercyjnie i na olxie, ze już się nawet zwrócił i działą zajebiście.

@biribomba Nie słuchaj pitolenia, jak zwykle spytasz o cokolwiek do
Na promocjach poniżej 1k artillery sidewinder x2. Bije endera w każdym aspekcie. Łatwiej złożyć wyższa jakość. Filamenty pla bo takie na początku będziesz kupował od 60 - 100 ze średniej półki. Nie kupuj najtanszych bo szkoda nerwów.
@7uras: to podaj lepszą opcję za 7-8 stów od Endera 3 V3 SE :D
Chętnie kupię tą alternatywę z lepszymi rozwiązaniami :D :D

Może Kobra Neo 2 z krzywymi stołami? :D