Wpis z mikrobloga

Ostatnio jest wszędzie głośno o apce która oparta na AI sama inwestuje ,sprzedaje i zarabia kasę( ͜͡ʖ ͡€). W mediach, na Onecie etc. Niby są kolejki na zapisy bo takie zapotrzebowanie. Z ciekawości się zapisałem by zobaczyć co to jest.
I teraz czerwone flagi ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jedziemy:

- pomimo kolejek telefon dostałem od firmy bardzo szybko
- facet sprzedawał mi typowe farmazony jak to sam się bał na początku a teraz już zarabia.
- wkład 200 euro minimum
- upieranie się bym natychmiast już robił przelew i zaczynał zarabiać(typowe wytwarzanie presji)
- opowiadanie bajek jak to wszyscy są z polecenia tutaj a ja niby bez to już rzadkość.
- opowiadanie mi co to AI jak dziecku
- brak możliwości oddzwonienia bo automat w celach bezpieczeństwa generuje im nowe numery.

Etc etc. Dla mnie to książkowy scam. Brakowało tylko wschodniego akcentu.( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy ktoś z tym miał do czynienia? Jakie są wasze opinie.

#gielda #sztucznainteligencja #inwestowanie #ambergold #oszukujo #aplikacje
  • 11
via Android
  • 0
@Talarsson mnie bardziej dziwi że na Onecie wisi wielki artykuł gdzie rzekomo redaktorzy sami zainwestowali by sprawdzić i zadziałało. Rzadko czytam polskie portale internetowe. To normalne że Onet dołącza się do scamu?
@gokusan: Dostali kasę za sponsorowany artykuł to reklamują. To nie jest normalne ale tak w dzisiejszych czasach działają serwisy informacyjne.

Rzetelnych informacji można szukać jedynie u prywatnych użytkowników np. na Twitterze (X) bo tam jednoosobowi twórcy są rozliczani i weryfikowani na co dzień przez swoją publikę. Taki onet nawet po dużej aferze nadal będzie czytany, a z tego co wiem to ostatnio nawet wyłączyli możliwość komentowania artykułów. Czyli czytasz tylko to