Wpis z mikrobloga

Mirki, poradzcie gdzie szukać jakiejś gablotki na lego?
Detolf pęka w szwach, nie zmieści ani jednego zestawu, a szykuje się jeszcze jeden na święta a później wlatuje zestaw icons z diuny.
Są jakieś stronki, oprócz Ikei, gdzie mają ciekawy wybór gablotek? Interesowało by mnie coś do tysiaka max.
Jak nic nie znajdę będę musiał iść w billy/oxberg, ale on tylko front ma przeszklony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lego #ikea #gablota #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
@pamietamfanzonuna: szukaj mebli do sklepów na różne ekspozycje, ale za tysiaka to raczej nie znajdziesz.
Radziłbym poszukać czegoś większego bo takie kolekcje się zawsze powiększają. U mnie w detolfie nie mieszczą się żadne zestawy. Dwie platsy 80x240 też nie dają rady, dwa stoły 80x160 też nie dają rady.
  • Odpowiedz
@pamietamfanzonuna: U mnie Rudsta działa ale największe co próbowałem tam wcisnąć to Discovery.
@Tovarisch_Hardbassov Ten Virum byłby spoko gdyby nie ta debilna "opaska" na podłodze. Mebel ma albo stać całkiem na podłodze albo tak wysoko aby odkurzacz wjechał. A to tego typu patenty w meblach to jakiś debilizm zaprojektowany chyba po to aby było z daleka było widać że nie było tam odkurzone.
  • Odpowiedz