Wpis z mikrobloga

Proszę Państwa, to jest minister Agnieszka Ścigaj. W 2015 została posłem z listy Kukiz'15. Podczas kolejnych wyborów w 2019 roku, zdobyła reelekcje. Było to już z listy PSL. W czasie trwania obecnej kadencji, Pani poseł postanowiła zostać posłem niezrzeszonym, by później wejść w szeregi PiS. W 2022 roku zdobyła teczkę "potężnego" ministra. Po "wygranych" wyborach przez jej obecną partię, Pani Agnieszka prawdopodobnie stwierdziła, że czas na zmiany, bo jak donosi WPROST w wywiadzie ze znanym politykiem PIS, to:

mówi znany polityk PiS. I dodaje, że kolejną osobą, która może odejść z klubu PiS jest Agnieszka Ścigaj.

Pozbyła się emblematów PiS na Facebooku – niepokoi się polityk PiS-u.


Kurtyna!

Klasycznie, 1 plus - 1 splunięcie

Z rzeczy pozytywnych to minister chorągiewa zdobyła bardzo mało głosów. Z rzeczy negatywnych; zdobyła reelekcję

Dla takich partio-skoczków powinno być dożywotnie wykluczenie z życia politycznego.


Artykuł

#polityka #wybory #politycznezera #p0lka
kadves - Proszę Państwa, to jest minister Agnieszka Ścigaj. W 2015 została posłem z l...

źródło: pap_20220623_10B

Pobierz
  • 8
@kadves: Nie ma znaczenia czy są gorsi czy nie. To wartościowanie nie ma znaczenia. To co ma znaczenie to jak najszybsze odwrócenie zmian niedemokratycznych w kraju i wsadzenie do więzienia osób z Pis za to odpowiedzialnych. Wszystko co do tego prowadzi należy chwalić i wynagradzać.