Wpis z mikrobloga

Czesc, mam w planach zrobic remont kuchni i chciałbym jakies nowe meble i mialem plan kupic meble robione pod zamówienie na wymiar.

Dowiedziałem się teraz, ze w większych sklepach mają swoich architektów ktorzy tworzą projekt takiej kuchni na ich meblach.

Co ogolnie wychodzi duzo taniej niz meble od stolarza pod wymiar.

Chciałbym się Was zapytać czy tacy architekci sklepowi tez są w stanie zaprojektować mi kuchnie by meble byly typowo pod wymiar na ich firmowych meblach czy to taki pic na wodę i tak dobrze jak stolarz pod zamówienie by mi tego nie ogarnęli?

Korzystal moze ktos z takich usług?

#pytanie #pytaniedoeksperta #pomoc #remontujzwykopem #remontmieszkania #remont #kuchnia #meblenawymiar #meble #meblekuchenne
  • 7
@Benek95594
Odradzam meble z marketu. Robione po taniości z cienkiej płyty. Chyba że znajdziesz takie z półkami z płyty 18mm. jak szukałem mebli do łazienki to większość szafek miała półki grubości 12 czy 15mm. Nie wiem jak w meblach kuchennych ale przypuszczam że podobnie. Postawisz na takiej półce talerze i od razu będzie krzywa
@Benek95594 meble z marketu są tanie bo są kiepskie. Ikea robi kuchnie na wymiar, ale wciąż ten „wymiar” jest ograniczony ich rozmiarami szafek. I z tych wszystkich sieciówek Ikea robi najlepsze meble. Tylko wychodzą drożej niż u stolarza.
Robiłam wycenę kuchni rok temu, montaż był w kwietniu. Same meble, bez blatu (bo blat robiłam u kamieniarza i tak) w Ikei wyszły 20% drożej niż u stolarza, gdzie masz wszystko dokładnie na wymiar
@Benek95594 sprawdź meble Kammono od KAM, to te same meble z których robi Lajt Kuchnie (sprawdź na fb)
Możesz też sprawdzić Izi kuchnie, wszytskie te 3 będą miały lepsza jakość niż markety (może oprócz Ikei) i na pewno niższa cenę.
Kammono ma wymiary modułów co 5 cm i kilka wysokości górnych szafek więc poskładają do sufitu tak że będzie wyglądało jak od stolarza.

Wszyscy robią bezpłatne projekty i wizualizacje. Mi za kuchnie