Wpis z mikrobloga

Przez #polityka i wysyp trolli od Mateckiego (przecież trzeba wykorzystać budżet, niedługo kurek będzie zakręcony xD) zacząłem w końcu używać notatek na Wykopie, polecam.

Najeżdżam na takiego delikwenta i od razu wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaskakująca duża aktywność z rana, czyżby planowanie postów pod najwięcej wyświetleń?

#4konserwy #neuropa #bekazpisu
u_k1 - Przez #polityka i wysyp trolli od Mateckiego (przecież trzeba wykorzystać budż...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-27 o 07.50.17

Pobierz
  • 15
@u_k1: notatki o użytkownikach to bodaj jedyny ficzer wykopu, który powinien stać się standardem w całym internecie xD jeden ruch myszką i widzisz "Prawilny Mirek, wrzuca znaleziska pod (i tu jakiś niszowy hashtag)" albo wręcz przeciwnie, coś w stylu "prawacki przygłup" albo "multi Mateckiego" i wiesz, już czy w ogóle warto wchodzić w interakcję xd
Btw. Ktoś wie, jak sprawdzić listę wszystkich zapisanych notatek? Na starym wykopie była do tego zakłada
@u_k1: takie sytuacje jak ta, są idealne by uzupełnić notatki o kilku kontach, które za jakiś czas będą reaktywowane i będą ekspertami w czymś zupełnie innym. Ja mam takiego jednego z PO/KO, który często przed wyborami się uaktywnia i potem idzie spać na jakiś czas