Wpis z mikrobloga

#robpill #przegryw Zacząłem was tu czytać od wczoraj i trochę mi się żal zrobiło. Sam jestem nauczycielem ale chcę żebyście wiedzieli że nie każdy wami gardzi. Ja akurat pracowałem na studiach na budowie i kilka lat w takim lepszym Januszexie. Wiem jak wygląda praca i życie.

Każda praca jest ważna pamiętajcie o tym. Każdy z nas jest częścią większego organizmu jakim jest nasz kraj i trzeba robić swoje.

Pytacie jak się z tego bycia przegrywem wyrwać...no cóż nie jest to rzeczą prostą. Nie będę wam proponował jakiś kursów tańca bo to lipa. Jeśli macie tyle kasy co tu piszecie i wyciągacie 6 czy 10 na rękę to zróbcie tak:

Odlozcie na porządny samochód nie musi to być BMW może być skoda fabia ale idź do salonu i kup sobie nowe pachnące nawet na raty. Przy tych zarobkach was stać. Kup sobie porządne ubrania jakieś perfumy i zajmijcie się jakaś pasją. Jak macie kasę zapiszcie się na tenis....nie nie ping ponga tylko tenis ziemny. Wynajmijcie instruktora kupcie ciuchy fajny sprzęt( tylko nie jakieś artengo) i nauczcie się grać. Jak już ogarnicie temat to na FB są różne grupy gdzie szuka się partnerów do gry. Dużo wolnych juleczek gra. Sam gram z młoda lekarka babeczka co ma firmę i prawnikiem. Można poznać dużo ciekawych ludzi do których nie mielibyście podejścia.

Dobrze żebyście zaczęli też czytać żeby poszerzyć słownictwo. Ale nie jakieś bzdety tylko np książki o inspirujących postaciach które zrobiły coś z niczego. Aleksandrze wielkim Napoleonie itp. Wiadomo manier szybko nie nabierzecie ale na pewno zyskacie pwiecej pewności siebie. A kobiety to wyczuwają. Jak wsiądzie do takiej fury z salonu nowej pachnącej to jest inna gadka.. nie wasze 12 letnie wypierdziane BMW czy audi na nikim wrażenia nie zrobi...co wy robicie z ta kasa?

Zarabiacie 5...10 tys a zrecie gotówce z biedronki i popijacie harnasiem? Mi po takim żarciu morale spadłoby do zera...weźcie kupcie normalne produkty i gotujcie coś normalnego smacznego...jak macie mieć chęć do czegokolwiek jedząc takie odpady co nawet pies się nie chwyci? To na razie tyle jak coś mi się jeszcze nasunie to napiszę.
  • 38
Znamienne jest to że zamiast wziąć sobie do serca co wam napisałem zastanowić się nad sobą to startujecie do mnie z pyskówkami mimo że chce wam pomóc.
@akwen111: Kiedy atakował ówczesne supermocarstwo czyli Persję, która wydawała się nie do pokonania w zasadzie był bankrutem. Gdyby nie umarł Memnon z Rodos przywódca najemników greckich walczących dla Persów to uja by zrobił. Był jednak zawzięty i dążył do celu jaki sobie obrał.

A żołnierzy macedońskich obsypywał złotem i przy nim stali się bogaczami...więc źle nie mieli.
@Kopytnik_1: Nie będę słodził. W takiej sytuacji jest ciężko jeśli nie masz jakiegoś konkretnego zawodu to musisz po prostu się dokształcić żeby zacząć zarabiać więcej. Nie wiem zrobić jakiś kurs na koparkę czy coś... Porzuccie raczej marzenia o biurze. Skupcie się na maksymalizacji kasy i to co wyżej.

Z tego jak tu czytam to co drugi szczyci się że zarabia 5 czy 10 na rękę więc już sam nie wiem. Jeden
@europa: Gardzę akurat tymi biednymi robotnikami którzy głosują na po które jest partia dla bogaczy i prywaciarzy. Nie wiem na co liczą to chyba jakiś syndrom sztokholmski ( ͡º ͜ʖ͡º) No ale nie chcę tu wchodzić w polityke trzymajmy się tematu głównego.
Kiedy atakował ówczesne supermocarstwo czyli Persję, która wydawała się nie do pokonania w zasadzie był bankrutem. Gdyby nie umarł Memnon z Rodos przywódca najemników greckich walczących dla Persów to uja by zrobił. Był jednak zawzięty i dążył do celu jaki sobie obrał.


A żołnierzy macedońskich obsypywał złotem i przy nim stali się bogaczami...więc źle nie mieli.


@daretti877: Obsypywał złotem, tych którzy przeżyli. Wyczerpał rezerwy demograficzne tego państwa, za jego panowania Makedoni
@przegryw_z_piwnicy: Chłopie za 200 zł kupisz rakietę na początek wystarczy a potem jak już będziesz chciał grać z ludźmi na poziomie to trzeba by kupić coś lepszego. Zarabiając 5000 kupienie rakiety za 700 czy 800 zł to chyba nie powinien być problem...nie macie żony dzieci na co wy tą kasę wydajecie?(ʘʘ)
@akwen111: Zawsze mogli skończyć jak ci od Filipa V i Perseusza którzy nie dostali żadnej kasy a skończyli jako trupy albo niewolnicy bo zostali rozgromieni przez Rzym( ͡° ͜ʖ ͡°)
@akwen111: Nie ma się co rozwodzić nad szczegółami. Postać Aleksandra na pewno jest inspirująca. A czytając możesz potem podyskutować na poziomie o czymś więcej nic du.....eniu czy piciu gorzałki i browarów. O to właśnie chodzi żeby mieć coś do powiedzenia na ambitniejsze tematy.