Wpis z mikrobloga

@Delta1985 wiesz co, kiedyś faktycznie bym się obraził jak płatek śniegu, teraz gdybyś nie był w internecie byś dostał po prostu w pysk, jako gej w Polsce nie boje się takich prymitywów, nie będzie mi prawaczek z Zasiedmioboża pod Sosnowcem życia układał.

Jedynie żal mi jeszcze młodych ludzi, pogarda dla konserwatystów i stawianie na swoim dopiero przed nimi.
@Njal: W pysk ? Dobre sobie.
Szczególnie gdy mówi to człowiek który "wydał tysiące" na magiczne terapie bo źle mówili o gejach w przeszłości.
Dziwię się szczerze, że wykreślili to schorzenie z chorób które trzeba leczyć.

Ps. A teraz idź poskarż się moderacji jak to umiecie najlepiej w internecie.
@Njal: Nie piję alkoholu marny geju, dla twojej wiadomości też nie palę więc nie wydaje na czesterfildy.
Myślisz, że tylko ty miałeś źle i byłeś szkalowany ? Ja dostałem w życiu wpierdziel nie raz, byłem poniżany, tłuczony, obdzierany z godności, topiony a na dokładkę nauczyciele o tym wszystkim wiedzieli i mieli wywalone i to przez bite 6 lat.
To ty nie masz bladego pojęcia jak wygląda życie, krzywe spojrzenia na gejów
@Delta1985 drobna niezgodność kończąca się w szpitalu, drobna niezgodność kończąca się na Policji, dzieciaku... praktycznie nikt w tym kraju nie miał ciężej np. W szkole, niż osoby LGBT płci męskiej w latach 90/00, teraz jest nie wesoło ciągle a co dopiero 15-20 lat temu.

W twoim przypadku sądząc po tym co piszesz to ja mam nadzieję że nie ma żadnego związku a co dopiero jakieś życie, biedne dziecko...

To tacy jak ty
@Njal: Jeszcze powiedz, że byliście męczennikami to bardziej uwierzę w to jak mieliście "ciężko" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chwila, od kiedy uzurpujesz sobie prawo do nazywania wszystkich gejów czy lesbijek tym śmiesznym alfabetem lpg ? Normalni ludzie nie identyfikują się z tą zboczoną ideologią która przynosi jedynie degeneracje i hedonizm.
Jeśli chcesz się licytować na to kto miał gorzej to niby kto jest tutaj "dzieciakiem" geju ?