Wpis z mikrobloga

Czy jest aktualnie jakaś taryfa w Play gdzie po doładowaniu konta niewielką kwotą połączenia wychodzące są ważne przez rok albo chociaż przez kilka miesięcy? Mam taryfe Play na karte rok ważności konta ale nie przedłuża o rok mimo że dostaje sms od Play że po doładowaniu przedłuży się o rok.
I z jakiego powodu mogło mi zniknąć kilkanaście zł z konta. To że przez dłuższy czas miałem zablokowane połączenia wychodzące to chyba jeszcze nie powód.
#play
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Meens Tak, po wygaśnięciu ważności konta na połączenia wychodzące saldo zł bywa zerowane.

Jak korzystasz z tego numeru? Tylko odbieranie połączeń lub SMS, czy zdarza się też transmisja danych lub połączenia wychodzące? Myślę, że ta informacja pozwoli lepiej dobrać ofertę.

Jeśli chodzi o rok ważności konta po każdym doładowaniu to nadal się da, np. w niejako taryfie Play - Fakt Mobile.
  • Odpowiedz
  • 0
@mp107: Co to znaczy że bywa zerowane? Jest to zapisane gdzieś w jakimś regulaminie?
Numer przez większość czasu jest wyłączony. Jak włącze to chce od razu móc zadzwonić albo napisać sms ale teraz to cuda się dzieją czyli znikające środki i zablokowane połączenia wychodząc i musze doładowywać. Ogólnie jestem przywiązany do Play i wolałbym zostać. Jest chyba opcja za jakieś 20 zł przedłużyć o rok kodem?
  • Odpowiedz