Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu wprowadziłem się z różową do nowego mieszkania.
Od ponad tygodnia coś ją gryzie w nocy - i to nie jestem ja.
Zgodnie z poradami wujka Google przewertowałem listwy, rogi łóżka, materac itd i nic nie znalazłem. Jedynie pod łóżkiem przy nodze łóżka znalazłem gowno - chyba. Ktoś coś podpowie? To mogą być odchody jakiejś pluskwy albo czegoś podobnego?
#pluskwy #robaki #dom #insekty #karaluchy #deratyzacja
Resett - Miesiąc temu wprowadziłem się z różową do nowego mieszkania.
Od ponad tygodn...

źródło: temp_file3142501057548742750

Pobierz
  • 8
via Android
  • 0
@came_a_lot no właśnie moja się nakręca że to pluskwy, ale nic nie znalazłem oprócz tego co na zdjęciu. Ściągnąłem listwy, materac, pokrowce, sprawdziłem szafkę obok łóżka - nie ma nic.
@Resett: W dzień ukrywają się w różnych szczelinach zakamarkach, do przejrzenia materace, poszewki, rama łóżka, wszystkie pobliskie meble. Poszukaj czy więcej takich kropek nie ma w innych miejscach, to może naprowadzić Cię na trop. W każdym razie jeśli się potwierdzi, to raczej sami tego nie ogarniecie i lepiej wezwać speców od dezynsekcji.
@Resett: 100% pewności nie mam ale mogą to być odchody pluskiew - tu piszą o "czarnych, wypukłych punktach" przy jednym ze zdjęć. Btw, w artykule tym piszą też o charakterystycznym zapachu w pomieszczeniu (zgniłych malin) i to potwierdzam - na początku października miałem nieprzyjemność nocować w zapluskwionym hotelu i w pokoju, zwłaszcza od podłogi do wysokości kolan mniej więcej, zapach ten był mocno wyczuwalny. Więc jeśli też czujecie coś takiego w
To mogą być odchody jakiejś pluskwy


@Resett: kolor i kształt podobny, mogą to być pluskwy. Pewność będziesz miał jak jakąś znajdziesz co może być trudne. Załóż białą pościel o ile masz inny kolor to może pojawią się na niej ślady krwi i będziesz wiedział czy coś jest na rzeczy czy różowa ma na przykład uczulenie
@Resett może być za późno xd wszystkie ubrania do prania, a później suszarka na wysoką temperaturę, w międzyczasie dzwoń po oprysk na te mendy. im szybciej tym lepiej, bo jak to się rozprzestrzeni to będzie #!$%@? xD pójdziesz gdzie indziej i tam to przeniesiesz, więc lepiej zadusić to w tym momencie. powodzenia
edit: zapomnilem, że żeby neurotoksyna z oprysku na nie zadziałała, to musisz spać w łóżku i one muszą wyjść, żeby
@Resett Niestety miałem podobnie, coś gryzło przetrzepaliśmy cały pokój nic nie znaleźliśmy. Fachowiec jak przyjechał przez większość czasu tez nie nie znalazł był zdziwiony pod koniec oprysku znalazł jedna pluskwę 2 wizyty, 450zl i na szczęście problem z głowy.