Wpis z mikrobloga

Też absolutnie nie rozumiecie tego pozdrawiania się motocyklistów? Co mnie obchodzi, że obcy chłop też sobie jedzie motorem? Wytłumaczcie mi ten fenomen, proszę.
A w ogóle, to mnie to rozprasza, jako początkującego motocyklistę, bo jak debil patrzę czy ktoś podnosi rękę, czy nie...
#motocykle
  • 75
  • Odpowiedz
@Ranger: ha! A ja ci powiem, ze pozdrawiaja mnie nie tylko inni motocyklisci, ale rowniez kierowcy truckow. Taka nasza brać!!!
Przyznaj sie? Boisz sie reke podniesc znad kierownicy! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ranger: Tak samo jest jak jesteś chudym szczurkiem na siłowni i podejdziesz zbić pione do gościa 130kg na żyle, mimo że go nie znasz to wystawi łape i sie przywita, albo jak biegasz i machniesz komuś.

Jednak Testoviron 15 lat temu miał rację, że w Polsce jak w lesie, w Polsce jak w chlewie obsranym gównem, uśmiechniesz się do kogoś to ten ktoś podejdzie do ciebie i się spyta uuuuuuuu co
  • Odpowiedz
@Ranger: A mi się dwa razy w życiu zdarzyło, że mnie inny biegacz pozdrowił biegnąc z naprzeciwka, zawsze tak jakoś milej się robi człowiekowi. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Ranger: Właśnie przez takie wpisy masa ludzi stąd uciekła. To już nie są zagwozdki natury #!$%@? społecznego, ale nawet relacji z drugim człowiekiem. Ludzie w danej grupie są dla siebie serdeczni, czasem też się socjalizują z racji wspólnej zajawki ale nie, co za bezczelność żeby elitarnego pana wypopka tak miło potraktować, już dla nich łaską powinno być to że PAN piwniczak wyszedł do ludzi.

Przez takie #!$%@? i tłumaczenie takich życiowych
  • Odpowiedz
  • 0
@Cin-Cin: ciekawe jak byś do tego przeszedł gdybyś podczas treningu musiał machać i uśmiechać się do każdego mijanego biegacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bez większego znaczenia


@sirgorn: chciales napisac, że ty nie widzisz w tym znaczenia. Ludzie raczej nie wykonuja niepotrzebnych ruchów lub gestów. Znaczenie jest, ale powinien to wyjasnic psycholog a nie Mirek random. Jak dla mnie to jest namiastka "branzowej" etykiety, gest powitalny jak codzienne "dzien dobry" do kasjerki w sklepie, niby bez znaczenia i niepotrzebne a szeroko stosowane
  • Odpowiedz
@bachus:

wmawianie sobie elitarności, przynależności do grupy itd.

Ale pierd00lenie, aż się przykro robi. Sam macham, czasem pierwszy, czasem #!$%@? jak ktoś machnie mi, i nie widzę w tym żadnej przynależności do "elitarnego grona" tylko zwyczajnie fajny gest. Np. skuterzystom pierwszy nie macham, bo nigdy nie wiadomo czy jedzie motocyklista który wie ocb, czy dziadek który nawet nie wie o co chodzi. Ale jak gość na skuterku machnie do mnie pierwszy,
  • Odpowiedz
  • 0
@sirgorn w górach to nie jest bez powodu, mówiąc cześć teoretycznie patrzysz na tą osobę przez co masz szansę zapamiętać jej wygląd. Gdyby coś się stało można dzięki temu ustalić gdzie dana osoba była widzianam
  • Odpowiedz