Wpis z mikrobloga

@Frutis: Assassin Creed: Japan, 5/10, grę ratuje stylistyka japońska, grafika, historia, ale im dalej w las tym bardziej nuży powtarzalnymi aktywnościami. Walka w porównaniu z AC to też coś lepszego, ale nie IMO porywającego. System postaw na papierze wydaje się dodawać świeżości, przy cięższych wrogach irytuje
@Saper86 jak na moje to zupełnie nie warto. Doszłam do połowy i porzuciłam tytul, ciesząc się, że nic nie zapłaciłam bo jest w plusie xD

Gra to niekończący się cykl : zabij mongolow, jedz do nowej misji, po drodze zabij mongolow, dostań misję zabicia mongolow, jedz do nowej misji xD

Dialogi sztywne i sztuczne, w sumie tylko muzyczka i widoczki ładne
@Saper86 zależy w co chcesz grać, tytułów jest bardzo dużo i ostatnio w tych comiesiecznych też lepsze rzeczy. Musisz sobie zobaczyć listę gier w tym ogólnodostępnym katalogu i katalogu klasyki. Są fajne tytuły jak ktoś ma jakieś zaległości typu death stranding, days gone, stray, alien, farcry, cały tomb raider, horizony, assasiny, skyrim, returnal. Dużo dla dzieci jak ktoś ma, sporo też fajnych i śmiesznych do coopa typu moving out czy overcooked.

Problem