Wpis z mikrobloga

Ok. Dzisiaj na poważnie. Nie żartuje. Na serio.
To chyba mój następny prezent urodzinowy (jak żona pozwoli :), znaczy się to będzie wspólna decyzja)
Reedycja, powrót do klasyka, vintage, retro, czyli cały zestaw od tytułem "nie mam pomysłu a doić $$$ krowę trzeba"
Full metal, stalowa koperta. Przyciski jak widać na fotce.
Jest też wersja czarna ale ... Ble
Tylko stalowa prawilnie błyszcząca jak na szczyt elektroniki lat 70 przystało.
W komentarzu wrzucę zdjęcie na pasku bo wygląda jeszcze lepiej
Casio A1100D

#zegarki #odkrywamcasio #casio #odkrywamzegarki
jar-mitryn - Ok. Dzisiaj na poważnie. Nie żartuje. Na serio.
To chyba mój następny pr...

źródło: A1100D-1

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Rafalek-Pedalek: funkcjonalnie rzeczywiście niewiele oferuje. Ale spojrzałem na ceny casioków z żywicy i te 650 za coś w metalu od producenta już mnie nie dziwi.
Mam podejrzenie że on jak wiele dobrych okazów, zostanie ubity I zniknie z półek.
  • Odpowiedz
@jar-mitryn: super wygląda ale jak znam życie to ma zwykłe podświetlanie diodą a nie to fajne, równomierne niebieskie światełko. Będę go szukał, w końcu poszli po rozum do głowy i zrobili coś w metalowej kopercie.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: kolor podświetlenia w odcieniu wspomnień lat 70 - brązowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
koniecznie pokaż fotki jak ci się uda zakupić. Ja chyba poczekam na 30% cashback na Amazon w letyshops. Póki co wszyscy w tej samej cenie mają, ewentualnie trochę taniej, ale przesyłka zabija oszczędności
  • Odpowiedz
@jar-mitryn: szybka wypadła i zalał się podczas mycia rąk. Szukam po olx czasem używek żeby spróbować zaadaptować go w kopertę orienta z ręcznie ustawianym dniem tygodnia - zmierzyłem i mają identycznie umieszczony ten przycisk ale jak sobie to obczaiłem to nie będzie to bo zwyczajnie te orienty są za grube. Dostałem go od ojca, ojciec nosił go trochę, potem miałem go ja, jakieś 15 lat na moim nadgarstku.
  • Odpowiedz