Wpis z mikrobloga

Jeśli to ostatnie rajskie, to jest jeden rzecz, która się nie zgadza.

To faceci powinni wybierać na tym rajskim, bo Wojtek powinien skorzystać z immunitetu. Tymczasem to kobiety są w przewadze - immunitet Wojtka nie ma więc za bardzo sensu.

Myślę, że może być tak:
Jeszcze przed rajskim, grupa lub faceci wybierają jedną dziewczynę do odpadnięcia, Jacek ma dwa głosy.
Następnie Klaudia rzuca tekst o tym, że rajskie mogłoby się już nie odbywać, bo to formalność. Odbywa się natomiast żeby wyłonić oficjalne pary finałowe.

Jeśli tak to się potoczy, to mam nadzieję, że grupa będzie na tyle głupia, żeby wywalić Alę, a Wojtek w akcie zemsty stanie za Justyną xD

#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
@MissDisaster: Wojtek i Ala nie odpadną, bo jako para mają zagwarantowane miejsce w finałowej trójce. Jako para, bo Wojtek wybrał Alę do finału.
Formalność, bo zostały 3 i "pół" pary. Teraz powinno być głosowanie, która dziewczyna odpada. Oprócz Ali, która ma gwarant z Wojtkiem.
  • Odpowiedz
@MissDisaster Wojtek już wybrał Ale i nie może zmienić wg tego co mówiła Dupsi. Wiec myśle ze w ogóle nic co się zdarzy na rajskim nie może ich dotknąć, inaczej cale to gadanie Dupsi byłoby do kosza. Ale ogólnie to tez przeczuwam glosowanie. Raczej przejście przywileju Jacka na następny tydzień wydaje mi się mało prawdopodobne, chyba nigdy nic takiego nie miało wcześniej miejsca.
  • Odpowiedz
@wykopanywykopek: to by znaczyło, że na niewielkim odcinku czasowym powtarza się dwukrotnie głosowanie na dziewczyny. Mało atrakcyjne, jeśli chodzi o urozmaicenia w tym sezonie. Liczę, że to jednak będzie inny rodzaj oddawania głosów.
  • Odpowiedz