Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

mirki jutro chce zaliczyć zadanie które polega na " Pobaw się w geocaching i odkryj 5 skrytek wybierając się jakimś pojazdem napędzanym siłą swoich mięśni". Dlatego w swoim regionie stworzyłem mapę, ponumerowałem na niej 50 miejsc z skrytkami.

Potrzebuje waszej pomocy bo nie ma żadnej kostki do gry (nawet 6 ściennej a co dopiero 50) .

Liczę na waszą kreatywną pomoc byście wskazali KOLEJNOŚĆ z jaką mam odkryć PIĘĆ dowolnie wskazanych skrytek ;-)
Ta propozycja która do północy zgarnie najwięcej plusów będzie realizowana. Oczywiście zachowam wskazaną kolejność.

Jak nie będzie chętnych do sugestii kolejności to wybiorę samodzielnie. Będę starał się jak najwięcej przemieszczać się terenami zielonymi (o ile to będzie możliwe).

#rower #bike #mtb #bikepacking
testowy12 - #mirkowyzwanie 

mirki jutro chce zaliczyć zadanie które polega na " Poba...

źródło: Pobaw się w geocaching i odkryj 5 skrytek

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@Dorciqch: ups nie pomyślałem o takiej opcji ( ͡° ͜ʖ ͡°), z tym że i tak nigdy nie będzie jazdy prawie że w linii prostej bo jednak wole tereny "zielone" więc to nie ukształtuje się tak ładnie jak Tobie wyszło. Jazdę zarejestruję i podzielę się wynikiem końcowym :D
  • Odpowiedz
@testowy12 ewentualnie wersja mini: 25-21-37-26-9 i powrót to 25 ( )
W wersji mini masz bonus w postaci 21-37, czyli można rzec, że jest to mała satanistyczna pętla papieska xD
  • Odpowiedz
  • 0
@ROCKNROLLLA: Nie znam się zbyt dobrze. Dopiero co zainstalowałem aplikację geocaching. Skrzynki opisane więc za free. Woła o możliwość wykupu ale do tego zadania starczy mi wersja podstawowa.
  • Odpowiedz
  • 1
@Scybulko: Tylko ja po zalogowaniu na geocaching zrobiłem PS i naniosłem te numery. Nie dysponuję linkiem do mapy. Być może czegoś nie wiem. Konto mam raptem tam od 1h ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@testowy12: Daj mi spokój wybrałem sobie tez to do wyzwania lecz zrobiłem to siłą własnych nóg czyli spacer. I co i jajo kilka punków odwiedziłem i tylko dwa znalazłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) w jakiś wolny dzień uruchomię rower i pojadę w dalsze odległości może się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz