Wpis z mikrobloga

@ZielonaOdnowa

To sa uswiecone wielowiekowa tradycja szaty liturgiczne i Pastoral, setki milionów ludzi na swiecie uwaza je za oznake godnosci i powagi urzedu biskupiego, ale przyjdzie taki lewakuch i bedzie sie wyzlosliwial nie wiadomo w imie czego, ze zwyklej zlosliwosci chyba.


Historia Halloween sięga starożytności i wielu ludzi uważa za godne kultywowanie tradycji wynikających z ich korzeni, a nie wynaturzonych mitów kananejskich.
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Powtarzasz stereotypy, które nie są prawdziwe. W Wielkopolsce i na Kaszubach komunie przyjmuje (i do kościoła chodzi) wiecej osób niż na terenie np. diecezji płockiej, która jest bardziej na wschód od nich. Najbardziej religijna jest diecezja tarnowska, ale np opolska notuje wyższe wyniki niż większość wschodu.
To sa uswiecone wielowiekowa tradycja szaty liturgiczne i Pastoral, setki milionów ludzi na swiecie uwaza je za oznake godnosci i powagi urzedu biskupiego, ale przyjdzie taki lewakuch i bedzie sie wyzlosliwial nie wiadomo w imie czego, ze zwyklej zlosliwosci chyba.


@ZielonaOdnowa: a co kurła Jezus mówił? :D
#!$%@? hipokryci
@ZielonaOdnowa: Dlaczego mam tolerować wierzenia religijne chrześcijan skoro KK wyrządził tyle zła na Świecie? Ludzie kiedyś wierzyli, że w drzewach mieszkają dusze zmarłych itd. Dlaczego wierzenia religijne jednych mają być lepsze od innych? Bo wierzy w nie więcej ludzi? Moim zdaniem możesz wierzyć w to co chcesz i ja mam prawo wierzyć w to co chce i oboje mamy prawo do krytyki naszych wierzeń.
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: jedni i drudzy siebie warci. jedni wydają pieniądze bo korporacja kazała im kupować wianki, drudzy słuchają korporacji i kupują słodycze, przebrania bo halloween, prezenty bo święta w grudniu i bo korpo wymyśliło zajączka, który przynosi prezenty na wiosnę, iść do knajpy bo walentynki, kupić kwiaty bo dzień kobiet. Uwielbiam te kolejki smutnych facetów czekających 50 min żeby kupić bukiet w oczekiwaniu że dostaną loda z połykiem Na jednych i drugich
Pobierz rafal-heros - @Salam-Abdul-Al-Stulejari: jedni i drudzy siebie warci. jedni wydają pi...
źródło: Screenshot_2023-10-31-18-59-24-356_com.android.chrome