Wpis z mikrobloga

o to prawdopodobnie przyszła minister edukacji yyy pardą.. ministra edukacji. Pani Bąk z Lewicy.

Miejmy nadzieję, że po zmianie władzy w polskiej szkole będzie tak, że wszelkie inicjatywy uczniowskie, oddolne, które wskazują na różnorodność i uczą szacunku w tematach nie tylko związanych z tożsamością płciową, ale także różnorodnością kulturową. Że na tę równość i różnorodność w szkole będzie miejsce i będzie ona wspierana i akceptowana przez władze oświatowe, a nie tłumiona, brana pod but.

Mam nadzieję, że "Tęczowe Piątki" będą mogły znowu być bezpieczne organizowane, tak samo jak mam nadzieję, że dzieciaki z różnych klas społecznych będą mogły liczyć na równe traktowanie.

Naszym zdaniem, jako Lewicy, te lekcje religii nie powinny się w szkole w ogóle odbywać


LGBT+ zastąpi lekcje religii.

Pan Hołownia z TVNu będzie Marszałkiem Sejmu, a pan Czarzasty z Lewicy VicePremierem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez nagonki od sierpnia na Konfederacje ze strony TVN, TVP i celebrytów z TVNu ten scenariusz nie spełniłby się. A tak nastraszone Konfederacją do 7,5%, że teraz ludzie będą mieli tęczowe piątki i akceptowanie chorób psychicznych zamiast ich leczyć. Może będą przychodzili jacyś starsi panowie przebrani za piesków w lateksie XD Jak widać 2050 to nie była żadna trzecia droga, a odnoga PO do zdobycia % od wyborców PiS, Konfederacji i młodych, którzy mają nagadane "nie głosuj na PiS i PO"

Tusk wie, że to głupota.. ale inaczej nie utrzyma stołka. A dla trzaskowskiego to wszystko jedno, pewnie pozwoliłby nawet na aborcje do 9 miesiąca robioną na długiej przerwach w każdym LO. Nadzieja w Tusku, że nie rozwali tego kraju do końca.

#polska #polityka #bekazlewactwa #wybory
arturek98c - o to prawdopodobnie przyszła minister edukacji yyy pardą.. ministra eduk...

źródło: bąk

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@arturek98c: Ja tylko czekam jak młodzieży/dzieciom znowu się zaserwuje reformę edukacji(co już jest powoli proponowane). Zmiany programowe na pewno. Gimnazja, kto wie. Nie pamiętam dobrego ministra edukacji.
  • Odpowiedz
nie rozpoczynanie wojny ideologicznej


@MamMalegoSiurka: niestety PiS rękami Czarnka rozpoczął już tą wojnę. Teraz stety/niestety wahadło wywali w drugą stronę. Co to przyniesie w przyszłości? Zobaczymy... Dzieciaki zazwyczaj buntują się jak im się coś wciska na siłę. Było tak z religią, może tak być też z "tolerancją".
  • Odpowiedz
  • 10
@galicjanin: Zesrają się nie zatęsknią. Jak wam urojenia przysłaniają fakty to już nie jest problem normalnych ludzi ani dzieci. Lewica do edukacji wniesie szacunek, to Czarnek szkołę chciał ideologizować
  • Odpowiedz
  • 10
@janbrz: Tymczasem warto przyjrzeć sie faktom, projektom ustaw czy akcjom jakie Lewica organizuje. Wejdź na ich stronę, popatrz co robią. Na Wykopie jak nigdzie indziej obraz Lewicy, w tym partii Razem jest tak wypaczony, że nie dziwi mnie wcale jak duża część wykopków reaguje na nią alergicznie
  • Odpowiedz
Forsowanie kościoła do szkoły sprawiło, że młodzi mają w dupie kościół. Tu będzie to samo tylko w drugą stronę


@Piastan: Ale nadal młodzi beda mieli w dupie kosciol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trochę to dla mnie #!$%@?, że ugrupowania ledwo trzymające się nad progiem wyborczym mają tak wysokie stanowiska. Imo powinny siedzieć na dupie cicho, ciągnąć hajs i się cieszyć, że w ogóle mogą się bogacić na nic nierobieniu
  • Odpowiedz
@Wink: Lewica ma rozbudowany program edukacji, chyba najbardziej ze wszystkich partii. Szacun, że chciało ci się tu to napisać, bo ludzie tutaj mają jakiś skaszaniony ogląd o niektórych aspektach Lewicy, no ale cóż jak ktoś myśli "lewactwo" i ma jeden obraz to wiadomo, że z kimś takim się nie dogadasz mimo faktów.
  • Odpowiedz
dobre to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne.


@thorgoth: Nie jest to dobre ani sprawiedliwe. Usunięcie religii z szkół to dyskryminacja większości społeczeństwa. A kwestie LBGT+ może być wprowadzone, jedno z drugim się nie gryzie przecież.
  • Odpowiedz