Wpis z mikrobloga

Nawiązując do poprzedniego wpisu to się okazało że chłop(mokebe) miał comajmniej 4 stałe partnerki i co najmniej z 7 rożnymi dziewczynami zdradzał laske z którą był rok XD wszystkie blondynki, powiedzieć że polki są puszczalskie to jak nic nie powiedzieć. Ciekawe ile takich sytuacji nigdy nie wyjdzie na jaw #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
sakiro12 - Nawiązując do poprzedniego wpisu to się okazało że chłop(mokebe) miał coma...
  • 35
@sakiro12: kiedyś jedną przekonałem, że jest moją dziewczyną. Nawet jak znalazła w łazience majtki innej to dalej zachowywała się jakby była moją dziewczyną (powiedziałem jej, że sam chodzę w czarnych stringach i to moje majtki XD). Jak dasz im ułudę przewagi w relacji to są pewne, że nie jesteś zdolny do obracania kilku na raz.
@sakiro12: jest coś na rzeczy, czy to będąc za granicą czy rozmawiając z przyjacielem w Szwecji, białe blondynki najczęściej prowadzają się z inżynynierami, którzy do pracy się nie palą, no ale są opaleni to wystarczy, ty #!$%@? i miej posag to może któraś rozpatrzy kandydaturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sakiro12: laska mówi to nakładając tapetę (czy tam szpachlę) na .. swoje piękne lico.
A opowiada przy tym o gościu który jest, i zapewne na długo przed zdrada był wiadoma biała flagą ale jej to do pewnego czasu odpowiadało.
Widać zatem że się szanuje i widać tą logikę macic. Nasz kutang jest chyba jednak mądrzejszy.
@sakiro12: Obchodzi cie takie dno kochany? Lepiej se znajdź kogoś kto jest taki porządny jak ty a taka patologię sobie odpuść, wyłącz wszystko co podżega cię do pogardy i nienawiści, nawet te biedne dziewczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przegladarkauzy: po co wogóle p0lki poważnie traktować takie historie jak te udowadniają że każda osoba czarnoskóra może mieć Każdą Polkę jaką sobie zarzyczy. I to od takiego Afrykańczyka zależy czy z którąś się zwiąże czy po prostu będą dla niego wszystkie worami na spermę. Ciekawe czy chociaż na HIV się zbadała znając polki to nie xd