Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, piszę w sprawie pomocy a bardziej rady. W pracy pojawiła się opcja na zapomogę bezzwrotną i zastanawiam się czy nie skorzystać z niej. Jestem młodym chłopakiem który sam wchodził w dorosłe życie i trochę głupio nabrałem kredytów które ciężko spłacać. Utrzymuje się sam, daje radę ale łatwo nie jest. Obecnie 3 ostatnie miesiące netto zarobków to 4300. Powiedzcie mi, czy mogę starać się o taką zapomogę z takimi zarobkami? Obecnie goni mnie termin spłaty 10 kredytów na kwotę około 10 tysięcy złoty. W uzasadnieniu chciałbym uwzględnić ciężką sytuację finansową i jako dowód załączyć wymienione kredyty. Czy komuś takiemu jak mi mogliby przyznać nawet te 1000 zł? To już by dało mi dodatkowy oddech przy życiu i spłacie. Nie popełniam już młodzieńczych głupich błędów ale wydostać się nie jest łatwo. Dajcie znać czy składać czy nie mam raczej szans na taką pomoc.

#praca #pomoc #dlugi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: sprawdź pracowy regulamin pomocy socjalnej, czy też zfśs, tam będą zasady i kryteria. Często pula na pożyczki jest ograniczona i czeka się w kolejce na pożyczkę. Wpisz potrzeby życiowe czy coś, jak nie musisz, to się nie spowiadaj z kredytów. Będziesz zapewne potrzebował żyranta - kolegi z pracy.
Anonim (nie OP): @ElefantKatona: czyli nie rozpisywać się, tylko w miejscu gdzie jest uzasadnienie wpisać: potrzeby życiowe? Nie mam mozliwosci isc do kadr bo dzialam w Polsce, gdzie nie ma oddzialu. Kadry mam tylko przez @. Mam do uzupelnienia pole: Uzasadnienie wniosku oraz Oczekiwana kwota.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
@mirko_anonim: Pytanie brzmi, na co nabrales kredyty i dalczego.
Zapomoga nie rozwiaze Twojego problemy, jesli dalej bedziesz #!$%@? gowno. Bo zaraz wezmiesz sobie nowy kredyt, bo wk oncu zapomoga CI splacila czesc zobowiazan.

Pytanie
1) na co i dalczego wziales kredyty
2) co chcesz dalej z tym zrbic
3) 10 tys masz rty wszustich kredytow? Czy to jest suma wysokosci wszystkich kredytow?
4) zainteresuj sie kredytem konsolidacyjnym. Bank spalca wszystkie kredyty,