Wpis z mikrobloga

Bardzo czekałam, a wg mnie to był najgorszy sezon. Dieta to była dla nich kara (np. na siłę wciskanie tego przykładowego jarmużu i nieuwzględnianie produktów, które lubią). To zupełnie traci sens przy odchudzaniu, bo powinny się uczyć zdrowych (ale też przyjemnych!) nawyków, a nie wciskania na siłę posiłków, których nienawidzą. Spotkanie z psychodietetykiem powinno być obowiązkowe dla wszystkich, a nie dla jednej osoby. Wsparcie od ich partnerów było przeciętne albo słabe. W sezonach z facetami, to ich kobiety potrafiły im nawet obiady robić albo razem przechodzić na dietę, a tutaj więcej głupich komentarzy, niż pomocy i wsparcia. W poprzednich sezonach było pokazane więcej treningów, a tutaj straszne braki, jakby wszystko miały robić na własną rękę. Albo skupiały się tylko na diecie (tym gorzej). Dwa przedostatnie odcinki to nagle przeskok (widoczny szczególnie w wadze taksówkarki), jakby połowę materiału wycięli. Konkurencja końcowa totalnie bez sensu. Laski zupełnie nieprzygotowane do biegu OCR. Każda przeszkoda to wymagające zadanie dla kogoś o przeciętnej aktywności, a dla nich to była katorga i wyglądały jakby pierwszy raz widziały to wszystko na oczy. Wielkie rozczarowanie.
#kanapowcy #kanapowczynie
  • 4
  • Odpowiedz
Laski zupełnie nieprzygotowane do biegu OCR


@Dusky: Jako osoba, ktora regularnie jezdzi na biegi ocr w roznych miastach to runmageddon na 6 km biegany jest nawet przez emerytki czy rodziny z dziecmi nastoletnimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To naprawde nie jest jakas mordega. Wiekszosc trasy mozesz truchtac/iść i tak zrobisz to w 2h. A dodatkowo zakladajac, ze nie robisz najtrudniejszych przeszkod tylko bierzesz kare to nie ma
  • Odpowiedz
@Dusky: Dokładnie tak. Tak jak pisałem wcześniej te pierwsze kilkaset metrów to był dla nich już szok, a co dopiero jakieś podciąganie na linach itd. Kompletny brak kondycji, a schudły tylko przez deficyt. Przecież one powinny znacznie więcej kardio i siłowni mieć. W ogóle to tylko 3 biegły bo tamte 2 nie zostały dopuszczone czy co? (nie oglądałem pierwszych 15 minut). Ta najgrubsza to jeszcze rozumiem bo ważyła 160 kg, ale
  • Odpowiedz
@Dziecko_z_Bullerbyn: jeszcze te komentarze kobiet na facebooku jaki to fajny sezon z kobietami, że im zależało schudnąć a facetom nie i tamte odcinki były słabe xD Znając życie teraz oglądalność była wyższa bo więcej kobiet oglądało i będą robić serię z babami :]
  • Odpowiedz