Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, chciałam pobrać autocad, bo skończyła mi się poprzednia licencja. Kiedyś nawet po studiach mając konto na autodesk.com można było pobrać bezpłatne chyba 2 letnie wersję starszych autocadow. Pobrałam teraz też starszą wersję z 2021r., ale teraz jest tylko na 15 dni... Orientujecie się może czy już nie ma szans na pobranie starszej wersji ważnej na te ok. 2 lata?
#autocad #politechnika #inzynieria
  • 5
@Neytiri: U mnie nie było znaczenia jaką wersje pobrałaś, ale wymagała odnowienia co rok.
Ale to prawda, to odnawianie, weryfikacje itd. jest #!$%@? w autoCadzie. Nie wiem czemu masz tylko na 15 dni.
Mnie support poinstruował żeby wejść TUTAJ - przez stronę dla edukacji, tam sie logujesz na swoje konto uczelniane i pobierz jakiegoś cada, jakiegokolwiek. Potem możesz przerwać to pobieranie albo go nie instalować jak już masz 2021, ważne jest
via Android
  • 0
@WonszWykopowy niestety jestem już grubo po studiach i nie mam możliwości zalogowania się na uczelniane konto. A właśnie po studiach kilka razy pobierałam autocad bez problemów, logując się na swoje konto autodesk