Wpis z mikrobloga

@PakaBaka: moja była zarzucała mi, że może jestem gejem tylko to wypieram, bo nie zawsze chce się z nią ruchać. Nie przyszło jej do głowy, że może nie mam ochoty z nią, bo seks był nudny, albo po prostu jestem zmęczony/zestresowany sytuacjami życiowymi. A szczytem było, jak brałem leki i wprost jej mówiłem, że jak je zacznę brać bo spadnie mi libido, ale ona za #!$%@? tego nie rozumiała. Wciąż ta
Kobiety mają prawo odmówić seksu nawet mężowi w noc poślubną, ale facet ma być gotowy na RUCHANIE 24/7 bi inaczej jest podczłowiekiem.


@PakaBaka: Bzdura, wbrew narracjom pewnym dziwnym kobiety też pod tym względem są wyrozumiałe.
@PakaBaka: jak ona ma słabszy dzień, to wystarczy żel i można działać. Facet musi być w bardzo dobrej formie psychicznej i fizycznej, inaczej nic nie zrobi. Zwłaszcza, że w większości przypadków to facet jest stroną aktywną i musi utrzymac benka przez godzinę jednocześnie robiąc cardio. Nie do ogarnięcia przez leżącą na plecach księżniczkę co po 5 minutach na górze dostaje zawału ;)
powiedz babie, ze seks jest nudny to juz wiecej nie poruchasz no chyban ze jestes chadem bed bojem 10/10.


@elemenTH: a kto Ci kazał związywać się z babą, z którą masz jednostronny dialog? tacy są sami sobie winni.

Ale tak serio to wielokrotnie mówiłem, że z chęcią spróbowałbym tego, tamtego, ale jakoś ją to nie przekonywało. Jej bylo dobrze tak jak było


@fanmarcinamillera: no to wspólna terapia. Jak nie pomoże,