Wpis z mikrobloga

Gdyby tak podnieść próg otyłości o kilkadziesiąt kilogramów to w pewnym stopniu rozwiązalibyśmy problem z osobami grubymi i te byłyby już normalne.
Bo nawet takie kobiety mające 150cm wzrostu i 140kg wagi chcą być szczęśliwe więc czemu mają być wyzywane od grubasów? Jeśli waga nie przekracza wzrostu to należy uważać te osoby za normalne. Powyżej rozmiaru np 56 dopiero wejść w faze nadwagi.

Polska byłaby krajem, gdzie problem z nadwagą rozwiązałby sie w 99%.

Kobiety w końcu nie wstydziłyby sie ubierać w sklepach typu "rubensowskie kształty #!$%@?" tylko "odzież dla pięknych".

Brzuch można zawsze zakryć pomalowanymi paznokciami.

#bekazgrubasow #otylosc
  • 16
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake:

Gdyby tak podnieść próg otyłości (...) rozwiązalibyśmy problem z osobami grubymi i te byłyby już normalne.


Dobry pomysł.
Ze zboczencami to się udało.
Dziwaki nie czują sie źle uzewnetrzniajac swoje preferencje.
  • Odpowiedz
@w0jmar: co jest zboczeniem a co nie zostaw specjalistom, jako wykopek masz do gadania w tej kwestii jedno wielkie gówno

pogódź się z tym, że są ludzie mądrzejsi od ciebie
co akurat wielkim sukcesem nie jest jak patrzę na twoje wysrywy xD
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: W sumie to wyjaśniłeś mechanizm legalizacji narkotyków xD Jak zalegalizuje się marichuaen i grzyby to nagle w Polsce będziemy mieli mieć pewnie jakie 70% mniej narkomanów, kolejno legalizując kokainę, amfetaminę, i heroinę pewnie ilość ćpunów spadnie do jakiegoś jednego procenta, i cyk problem rozwiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Zgrywajac_twardziela tyle tylko, że to z dupy porównanie jeśli chodzi o marychuanen.
Nie słyszałem, aby ktoś zjarany skakał drugiemu po głowie. Po alkoholu tak. Ale alkohol legalny, papierosy również. A to taki sam narkotyk.
Ale jakby zalegalizować reszte, tj przychodzisz do klubu i kujesz sie legalnie w żyłę to pewna grupa społeczna w jakiś sposób sie sama wyeliminuje. I faktycznie, cyk i problem rozwiązany. Jak ktoś chce sie naćpać to i tak
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake:

Nie słyszałem, aby ktoś zjarany skakał drugiemu po głowie.

Mój dobry kumpel miał agresora po marihuaen, i się rzucał do bitki do każdego, wiec już słyszałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po alkoholu tak. Ale alkohol legalny, papierosy również. A to taki sam narkotyk.

Alkohol i papierosy są legalne tylko dlatego, że ludzie od zawsze to "ćpali", jakby od zawsze ludzie walili fetę to pewnie byłaby ona
Zgrywajac_twardziela - @Zarzutkkake: 
Nie słyszałem, aby ktoś zjarany skakał drugiemu...

źródło: comment_1602295763mcz64kDO9cdA23nIf1hmmB

Pobierz
  • Odpowiedz
@niochland:

że są ludzie mądrzejsi


A czy Ci "madrzejsi" napewno chcą Twojego i mojego dobra?

Ale żeby na to wpaść trzeba pomyśleć.
Tego na tik-toku czy "shortach" nie zobaczysz.
  • Odpowiedz
  • 1
@w0jmar takich jak ty powinno się izolować od społeczeństwa
Mentalny kacap, homo-sovietus, jeszcze napisz że na Konfederacje głosujesz i mamy bingo.
  • Odpowiedz