Wpis z mikrobloga

@Pustulka: przeniosłem się z 3.98 i jest tragedia bez hybrid, wszystko wielkie, ciężko zmienić dpi dla aplikacji bo jakis lipny moduł do Xposed jest tylko :-(
@Dzakus: Xposed jest spoko ale nic tam nie zastępuje hybrid properties, a bez tego jest tragedia. Jest niby moduł appsettings ale to jest straszna bieda i działa tragicznie.
Co rozumiesz przez hybrid properties? Sam siedzę na Omni, ale jeśli by była potrzeba to można coś nakodzić. Jaka bieda? Co w nim nie działa? Prosiłbym o konkrety, abym mógł zweryfikować konkretne sytuacje i naprawić.
@Dzakus: hybrid pozwalał na płynne dostosowywanie każdej aplikacji / systemu pod względem wyświetlania i kolorów pasków nawigacji i statusu, ilości dpi, pozwalał uruchamiać pie (full-screen). Pozwalało to ze w bardzo prosty i wygodny sposób każda aplikacje miałem ładnie dostosowana (w niektórych wygląd tabletowy, w reszcie mniejsze dpi bo wszystko wielkie jak dla ślepych, albo po prostu kolory pasków zmieniałem). Ale w 4.4 jeszcze tego nie zrobili w pa dlatego używam appsettings
@xcccx: Tinted stutusbar pozwala na zabawę kolorami per aplikacja. Interfejs tabletowy nie działa w każdej aplikacji, bo np. skasowali tryb dwóch kolumn dla tabletów w Ustawieniach, ale w większości wypadków to działa tak jak na poprzedniej wersji systemu. Pie nie ma, ale tryb immersive chyba już działa poprawnie nawet, gdy zmieniasz głosność.

Interfejsu nie zmieniałem DPI i tam rzeczywiście może być problem :-/

Nie obiecuje, ale może spróbuje zrobić jakiś all